Pronájem muzea – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1ZÁMEK KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ1 pobočka

Zámek s krásným zámeckým parkem nabízí návštěvníkům exkurzi do historie i prostředí k relaxaci. Navštivte náš pohádkový okruh! V novogotickém zámku se nachází muzeum porcelánu s vzácnou expozicí japonského a evropského porcelánu. Pro svatební obřad lze využít zámecký sál nebo park.

2Městys Kácov

Jirsíkova 157, Kácov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Městys Kácov se rozprostírá na březích řeky Sázavy ve správním území obce s rozšířenou působností Kutná Hora ve Středočeském kraji poblíž dálnice D1 (exit 49). Městský úřad informuje občany prostřednictvím úřední desky. Najdete zde elektronickou podatelnu, úřední hodiny a kontakty najdete na…

3Černokostelecký zájezdní pivovár

4.5
★★★★★
★★★★★
(592)
Českobrodská 17, Kostelec nad… Bezdlužná

V prostorách pivováru v Kostelci nad Černými lesy je budováno zcela ojedinělé muzeum historie pivovarství a sladovnictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. V pivováru je v provozu pivovarská restaurace. Součástí muzea je i funkční pivovár z 30. let minulého století, který se opět rozdýchává a brzy…

4Město Trhový Štěpánov

Dubějovická 269, Trhový Štěpánov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Založení města spadá před rok 995, kdy zde byla tvrz Štěpánov, je jedním z nejstarších sídel v našem kraji. Roku 1290 pražský biskup Tobiáš z Bechyně obec povýšil na město. Město se nachází v nadmořské výšce 407 metrů. Dominantou je Kostel svatého Bartoloměje a socha svatého Jana Nepomuckého. Na…

5Regionální muzeum v Jílovém u Prahy1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Jílové u Prahy
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Regionální muzeum v Jílovém u Prahy se nachází v historické budově zvané Mince v dolní části jílovského Masarykova náměstí.

6PIVOVAR A RESTAURACE U FLEKŮ s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(19255)
Křemencova 1651/11, Praha 1 -Nové Město Bezdlužná

Máme provoz staročeské restaurace a poskytujeme prostory pro pořádání nejen rodinných i také firemních večírků a dalších společenských událostí a dále pořádáme exkurze v pivovaru a pivovarském muzeu.

7Zámecký hotel Červený Hrádek4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1261)
Červený Hrádek 1, Jirkov
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Nabízí ubytování v jedno až třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, lednicí, televizí, satelitem a trezorem. Celková kapacita hotelu je 55 lůžek. K dispozici je také královský a svatební apartmán. V zámku se natáčel film Dny zrady I. Parkování je v…

8Severočeské muzeum v Liberci, p.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Masarykova 437/11, Liberec I-Staré…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Severočeské muzeum v Liberci bylo založeno jako nejstarší uměleckoprůmyslové muzeum v Česku, dnes muzeum nabízí i regionální a přírodovědné sbírky. Nabízíme stálé expozice.

9Muzeum Stará Čistírna, o.p.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(939)
Papírenská 199/6, Praha 6 Bezdlužná

Prohlídky podzemních prostor staré čistírny odpadních vod s výkladem. Netradiční prostředí pro konání společenských akcí, filmování, svatby, zážitkovou turistiku apod.

10Národní památkový ústav - ZÁMEK HOŘOVICE133 poboček

Zámek postavený počátkem 18. století nabízí návštěvníkům prohlídku Reprezentačních prostor zámku, Soukromých apartmá posledních majitelů a výstavu historických her a hraček. Otevřeno DUBEN-ŘÍJEN.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem muzea v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pronájem muzea najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.