Pronájem obchodních prostor – Střední a Severní Čechy

Pronájem obchodních prostor je v oblasti Střední a Severní Čechy stále velmi žádaným tématem. Mnoho podnikatelů hledá vhodné prostory pro své podnikání a právě v této oblasti je mnoho možností.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se developerskou činností již od roku 1991. Provádíme výstavbu developerských projektů, výstavbu specializovaných projektů, zajišťujeme pronájem developerských projektů a facility management – správu objektů.

Poslat poptávku group-uno.com 326 323 703

Pro nově vznikající společenství nabízíme uspořádání ustavující schůze s notářem, bezplatné vypracování stanov a provedení zápisů do obchodního rejstříku, pro všechny subjekty je k dispozici právní servis a velmi výhodné pojištění včetně likvidace pojistných událostí, společenstvím a družstvům je…

Poslat poptávku sbdkolin.cz 321 338 010

Náplní činnosti společnosti je zejména správa nemovitostí a poskytování, zprostředování komplexních služeb s tím souvisejících, ať již pro společenství vlastníků jednotek, věřejný sektor, případně jednotlivé vlastníky. Současně zprostředkováváme i obchodní činnosti v oblasti nemovitostí (koupě,…

Poslat poptávku sasrealitysluzby.cz 325 531 108

Nabízíme obchodní a kulturní akce. Pořádáme oslavy narozenin, pronajímáme prostory, děláme svatby, srazy, firemní akce. Hrajeme divadlo a nově jsme otevřeli opravený salónek s kapacitou 60 míst. Podrobnější informace naleznete na našich internetových stránkách s aktuálním programem.

Poslat poptávku kdblanik.cz 317 842 288

Naše společnost První jílovská a.s. (možno užívat tvar 1. jílovská a.s.) je organizačně členěna do třech divizí - Ústředí, Exar, Kovo. Divize Ústředí se zabývá pronájem nebytových prostor, kanceláří, hal ke skladování, výrobních prostor v Jílovém u Prahy a blízkém okolí.

Poslat poptávku prvnijilovska.cz 241 096 411

Pěstování sadbových i konzumních brambor, výroba mléka, chov a prodej skotu a prasat. Technické služby. Vlastníme závodní jídelnu v kulturním domě. Prostor je vhodný ke konání svatebních hostin, oslav, přednášek, školení a jiných akcí. Je zde i taneční sál.

Poslat poptávku vodzdislavice.cz 317 851 340

Nabízíme dětské a kojenecké oblečení. Možnost oprav a úprav oděvů. Od roku 2011 jsme rozšířili naše služby o finanční a realitní služby, pojišťováci služby životního a neživotního pojištění, poskytujeme pronajímatelům správu bytu včetně právního servisu a realitní služby.

Poslat poptávku jasminstyl.cz 312 686 800

Pronájem kancelářských, obchodních i skladovacích prostor.

Poslat poptávku pankrac-as.cz 261 122 113

Nabízíme profesionální a seriózní přístup v oblasti pronajímání nemovitostí podložený patnáctiletými zkušenostmi na realitním trhu. Společnost SVÚM reality s. r. o. vznikla v roce 2005 transformací jako právní nástupce společnosti SVÚM PRAHA a. s., která již od roku 1995 působila na realitním trhu…

Poslat poptávku svumreality.cz

Komplexní servis v oblasti virtuálních kanceláří. Poskytování obchodních adres pro účely umístění sídla firmy, pronájmy zasedacích místností, krátkodobé pronájmy kanceláří, kompletní administrativní servis.

Poslat poptávku officehouse.cz 226 091 226

Pronájem obchodních prostor v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabízí se zde různé velikosti a typy prostor, které jsou vhodné pro různé druhy podnikání. Výhodou pronájmu je možnost flexibilního přizpůsobení prostorů potřebám podnikání a také snížení nákladů na vlastní prostory. Pokud hledáte vhodné obchodní prostory v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě se vyplatí prozkoumat nabídky a najít si tak ideální prostor pro své podnikání.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.