Pronájem penzionů – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Sportovní klub Černošice - zimní stadion1 pobočka

Provoz zimního stadionu. Sportovní klub. Nabídka bruslení pro veřejnost. Možnost ubytování na zimním stadionu. Nábor kluků i holek do hokejové školy.

2Jaroslav Štolc - RESTAURACE A PENSION NA RYCHTĚ1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(424)
Černokostelecká 577, Říčany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Restaurace s kapacitou 70-90 míst, letní zahrádka s grilem (40-50 míst), domácí kuchyně, hotová jídla, minutky, místní speciality, grilovaná masa. Možnost konání rodinných oslav, svateb, společenských akcí, WIFI připojení. Penzion s kapacitou 17 lůžek + 2 přistýlky, šesti a třílůžokový pokoj se…

3REALART s.r.o.

Poskytování služeb realitní kanceláře.

4Lada Heilmannová- Penzion Lada

Penzion 'Lada' je zřízen ve dvou budovách - secesní vile z roku 1905 a přilehlé nově zrekonstruované budově a nachází se v centru města Ústí nad Labem, vilové čtvrti Klíše. Do centra Ústí nad Labem dojdete pěšky za 15 minut.V blízkosti penzionu je krásný park,který láká k procházkám,dále můžete…

5Convey Agency s.r.o.

Nabízíme kompletní realitní a právní a finanční servis. Zprostředkujeme nákup a prodej a pronájem domů i bytů a penzionů a chat a chalup a pozemků a komerčních prostor. Zajistíme hypotéku i úvěr a odhad i daň.

6Selský Dvůr Braňany1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(119)
Bílinská 16, Braňany

Jezdectví, restaurace, ubytování, teambuilding, rauty, svatby, firemní akce, školení, školní výlety, grilování, rodinné akce, oslavy.

7REKA - GROUP s.r.o.

Spálená 93, Praha 1 Bezdlužná

Realitní společnost nabízí posudky nemovitostí, odkup nemovitostí, řešení exekucí nemovitostí a právní servis. Prodej a pronájem pozemků, chat, chalup, kanceláří, skladů, obchodů, restaurací, hotelů a penzionů.

8JKWM Real Estate, s.r.o.

Realitní kancelář poskytuje nabídku bytů, domů, hotelů, penzionů, garáží, komerčních i nebytových prostor, pozemků a rekreačních objektů.


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem penzionů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Pronájem penzionů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.