Pronájem půdních prostor – Střední a Severní Čechy

Pronájem půdních prostor je v oblasti Střední a Severní Čechy stále častější. Tyto prostory se často využívají jako skladovací nebo výrobní prostory.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Botanický ústav AV ČR, v.v.i. - Věda a výzkum, Průhonický park, Průhonický zámek4 pobočky

Zámek 1, Průhonice Bezdlužná

Provozujeme botanickou zahradu s rozsáhlými sbírkami domácích i introdukovaných rostlin. Botanický ústav Akademie věd České republiky, v. v. i. se zabývá vědeckým výzkumem vegetace na úrovni organizmů, populací, společenstev a ekosystémů. Vědecká náplň ústavu v současnosti zahrnuje zejména…

2REALITY SERVIS - BYTEČKY, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Otradovická 733/15, Praha 4 Bezdlužná

Zajistíme kompletní poradenství v realitní oblasti včetně právního servisu. Zařídíme prodej a pronájem bytů všech druhů vlastnictví, činžovních domů, vil, rodinných domků, pozemků a chat. Provádíme správu nemovitostí. Zabýváme se půdní výstavbou bytů.

3Czech Buildings, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Taškentská 1413/8, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Projekční a inženýrská činnost. Realizace a prodej půdních bytů.

4Půdy realizace, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jičínská 1616, Praha 3 Bezdlužná

Zprostředkováváme pronájem či prodej bytů. Zabýváme se nabídkou bytů v posledních podlažích činžovních domů. Provádíme úplnou přestavbou původních nevyužívaných půdních prostor domů. Realitní činnost.

5MOSTAV s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(4)
Obránců míru 2629/5, Most
Dnes už má zavřeno

Nabízí zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Dále prodej vlastních nemovitostí a hotových projektů, realitní činnost, financování a pojištění nemovitostí. Vyklízení a odvoz dodávkou, rekonstrukce bytů, domů a koupelen.

6ATTIC reality s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jeseniova 1151/55, Praha 3 -Žižkov Bezdlužná

Naše kancelář se zabývá již několik roků převážně prodejem nových půdních bytů a bytových komplexů a také pozemků pro stavby rodinných domů a dále zároveň zprostředkováváme i prodej jakýchkoliv jiných nemovitostí a také jejich pronájem.

7Ability Real Estate s.r.o.1 pobočka

Poskytujeme a zajišťujeme prodej a pronájem nemovitostí i služby investorům v oblasti developmentu dále půdní nástavby i tržní odhady nemovitostí či právní servis a hypotéky v naší společnosti je bezplatný poradenský servis dále garantujeme hladký průběh realitní transakce.

8DAVÍDKOVÁ Petra

Nabízíme komplexní servis v oblasti realit či prodej a pronájem nemovitostí a dále návrhy a realizace interiérů.

9Borovková Petra

Nabídka kompletních realitních služeb - poradenství v realitní činnosti, prodej a pronájem nemovitostí (činžovních domů, vil, rodinných domů, pozemků a chat), prodej a pronájem bytů všech druhů vlastnictví, převod bytů v družstevním vlastnictví, půdních prostor, vypracování znaleckých posudků a…


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem půdních prostor v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Nabízí se zde mnoho možností, jak využít prostor a zároveň ušetřit náklady na pronájem. Půdní prostory jsou často velmi prostorné a mají vysoké stropy, což umožňuje využití prostoru na maximum. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho nabídek na pronájem půdních prostor, takže si každý může najít ten nejvhodnější pro své potřeby. Pronájem půdních prostor je výhodný pro firmy, které potřebují více prostoru, ale nechtějí investovat do vlastního objektu.