Pronájem výrobních hal – Střední a Severní Čechy

Pronájem výrobních hal v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální pro podnikatele, kteří hledají vhodné prostory pro své podnikání. Tyto haly jsou vybaveny moderní technologií a nabízejí dostatek prostoru pro výrobu a skladování.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1UNO PRAHA - stavební družstvo

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Limuzská 528/39, Praha 10 – Malešice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se developerskou činností již od roku 1991. Provádíme výstavbu developerských projektů, výstavbu specializovaných projektů, zajišťujeme pronájem developerských projektů a facility management – správu objektů.

2FEROSTAV, a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Ovčárecká 312, Kolín
Dnes už má zavřeno

Výstavba a plynofikace kotelen včetně příslušenství, výroba a opravy středotlakých kotlů, výroba tlakových nádob, dodatkových výměníků (EKO), obratových komor kotlů, kouřovodů a ocelových komínů. Provozujeme sklad hutního materiálu. Provádíme dělení a řezání materiálu a pronájmy skladové a

3AMZ Financial Group, s.r.o.2 pobočky

3.4
★★★★★
★★★★★
(19)
Pražská 298/59, Brandýs nad Labem… Bezdlužná

Pronájem vlastních komerčních, kancelářských, výrobně-skladových, skladových prostor, objektů a hal. Nabídka zaměstnaneckého ubytování.

4První jílovská a.s.2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Čs. armády 547, Jílové u Prahy Bezdlužná

Naše společnost První jílovská a.s. (možno užívat tvar 1. jílovská a.s.) je organizačně členěna do třech divizí - Ústředí, Exar, Kovo. Divize Ústředí se zabývá pronájem nebytových prostor, kanceláří, hal ke skladování, výrobních prostor v Jílovém u Prahy a blízkém okolí.

5A.ZADÁK - STAV., spol. s r.o.

Provádíme projektovou činnost a stavby včetně jejich změn, udržujeme práce a provádíme jejich odstraňování. Pronajímáme haly.

6SVÚM reality s.r.o. - Pronájem kanceláří, skladů a výrobních prostor

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podnikatelská 565, Praha 9 - Běchovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme profesionální a seriózní přístup v oblasti pronajímání nemovitostí podložený patnáctiletými zkušenostmi na realitním trhu. Společnost SVÚM reality s. r. o. vznikla v roce 2005 transformací jako právní nástupce společnosti SVÚM PRAHA a. s., která již od roku 1995 působila na realitním trhu…

7Alice Císařová - Argoservis

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Ke Hřišti 19, Praha 8 Bezdlužná

Plachtové haly a skladové stany, mobilní haly. Jsme firma s 20letou zkušeností, která se zabývá pronájmem a prodejem mobilních skladovacích hal a stanů, které jsou ideálním řešením pro firmy a organizace, jež potřebují rozšířit své skladovací nebo výrobní prostory.

8JASPER spol. s r.o.

Poskytujeme pronájem a prodej výrobních i skladovacích hal, příslušenstvím jsou parkoviště, plynové topení i klimatizace či ostraha objektů.

9Dům dětí a mládeže Šuplík Kadaň, ul. Jana Roháče 1381

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Jana Roháče 1381, Kadaň Bezdlužná

Provoz dětského domova. Organizujeme zájmové i sportovní kroužky,kurzy i letní tábory pro děti a mládež. Možnost pronájmu hřišť a tělocvičny.

10Ing. Vetešník a spol. a.s., pronájem nebytových prostor

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Boženy Němcové 1345, Roudnice nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pronajímáme nebytové, výrobní prostory, kanceláře, sklady, garáže (i prodej). Veškeré prostory prošly rozsáhlou modernizací, mají samostatná měření všech medií (elektro, voda, plyn) a umožňují bezproblémový ekonomický provoz. Jsou vždy doplněny o dostatečné parkovací a manipulační plochy. Celý…


Firmy v dalších lokalitách


Pronájem výrobních hal v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výhodou pronájmu je také flexibilita, kterou poskytuje. Podnikatelé si mohou pronajmout halu na krátkodobé nebo dlouhodobé období a přizpůsobit ji svým potřebám. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici široká nabídka výrobních hal, které jsou vhodné pro různé druhy podnikání. Pronájem výrobních hal je výhodným řešením pro podnikatele, kteří hledají kvalitní a moderní prostory pro své podnikání v oblasti Střední a Severní Čechy.