Prověření vozidla – Střední a Severní Čechy

Provozovatelé vozidel v oblasti Střední a Severní Čechy mají k dispozici mnoho možností, jak prověřit stav svého vozidla. Jednou z nejefektivnějších metod je využití služeb specializovaných firem, které se zaměřují na prověření vozidel.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1ANERA spol. s r.o.2 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Vrchovská 1760, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autobazar osobních vozidel, nabízíme výběr z více než 200 prověřených a kvalitních vozů. U nás máte možnost zkušební jízdy vybraným vozem a předvedení technického stavu vozidla. Vykupujeme protiúčtem nebo komisním prodej Vašeho vozu. Finanční poradenství a finanční úvěry.

2KOV Velim s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Sokolská 615, Velim Bezdlužná

V roce 1991 se k tradiční výrobě odlitků z neželezných kovů přidala výroba nástaveb na nákladní automobily, postupně rozšířená o přestavby nákladní, dodávkových i osobních automobilů. Později přibyla ještě strojní výroba. V devadesátých letech firma rovněž rozšířila své obchodní aktivity do…

3Zámostný Petr

4.4
★★★★★
★★★★★
(22)
Sukorady 97, Sukorady Bezdlužná

Jsme spolehlivým partnerem v oblasti prodeje a nákupu ojetých vozů. Poskytovat zákazníkům kvalitní zboží a služby je naší hlavní prioritou.

4Šulc Daniel - Autogratis.cz

4.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Průmyslová zóna, Kosmonosy Bezdlužná

Autobazar nabízející ojeté, havarované i nehavarované automobily různých značek. Dovoz vozů ze zahraničí, máme mnohaleté zkušenosti, nabídku vozů pravidelně obměňujeme.

5ORIGO-MB-AUTOSKLOSERVIS s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(78)
Dukelská 1392, Mladá Boleslav Bezdlužná

Náš autoservis se specializuje na montáže, opravy a prodej autoskel pro všechny typy vozidel. Zajišťujeme přestavby vozidel na LPG a E85. U nás získáte kompletní vyřízení pojistných událostí, autoklempířské práce, lakýrnické práce a speciální nástřiky podvozků.V rámci autoskloservisu lepíme…

6Kateřina Brabcová - BENECARS

3.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Ke Stadionu 2186, Benešov
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Autobazar. Dovoz automobilů ze zahraničí. Nabízí prodej automobilů všech značek včetně všech souvisejících služeb. Katalog osobních a užitkových automobilů. Přehled vozidel ze zahraničí a ČR. Zajistí Vám pohodlné a výhodné financování vašeho budoucího automobilu.

7Bukovský Miroslav - FORD Mratín

4.2
★★★★★
★★★★★
(12)
U Cukrovaru 206, Mratín Bezdlužná

Zabýváme se prodejem nových i použitých autodílů vozidel značky Ford. Nabízíme služby autovrakoviště. Ušetřete 40—70% z ceny nákupem autodílů od nás. U nás najdete více než 10 tis. prověřených autodílů pro všechny modely vozů značek Ford vyráběné v posledních 10-ti letech. Na všechny díly…

8Musil Robert

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Slivenecká 23, Ořech Bezdlužná

Provozujeme autobazar a autopůjčovnu. Dovážíme auta ze zahraničí. Prodáváme a vykupujeme nové i použité vozy a přívěsné vozíky. Nabízíme STK, emise, prověření a přihlášení vozidel na DI.

9Ivo Hofman - Autobazar ARHO

4.0
★★★★★
★★★★★
(111)
Počernická 272/96, Praha 10 - Malešice Bezdlužná

Autobazar. Nabízíme kvalitní a prověřené osobní vozy. Více než 200 vozidel. Vykupujeme vozy za hotové. Prodáváme na protiúčet, komise. K vybraným vozům asistenční karta ACA zdarma. Individuální a profesionální přístup, 18 let zkušeností.

10Autocentrum Delmos1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(42)
V Hodkovičkách 1, Praha 4 - Hodkovičky Bezdlužná

Autobazar osobních vozidel. Nabízíme prodej kvalitních a prověřených vozů se zárukoou, pneuservis, zprostředkování výhodných úvěrů a leasingů. Výhodné pojištění vozidel. 10let praxe.


Firmy v dalších lokalitách


Prověření vozidla v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto firmy nabízejí komplexní diagnostiku vozidla, která zahrnuje kontrolu motoru, podvozku, brzdového systému a dalších důležitých částí.

Provozovatelé vozidel v oblasti Střední a Severní Čechy mohou také využít služeb státních institucí, jako je například technická kontrola vozidel. Tato služba je povinná pro všechna vozidla starší než 4 roky a slouží k ověření technického stavu vozidla. Technická kontrola vozidel zahrnuje kontrolu emisí, světel, brzdového systému a dalších důležitých částí.

Další možností, jak prověřit stav vozidla v oblasti Střední a Severní Čechy, je využití online služeb. Existuje mnoho webových stránek, které umožňují zadat do vyhledávacího pole registrační značku vozidla a získat informace o jeho technickém stavu, historii nehod a dalších důležitých údajích.

Provozovatelé vozidel v oblasti Střední a Severní Čechy by měli pravidelně prověřovat stav svých vozidel, aby zajistili bezpečnost na silnicích a minimalizovali riziko nehod. Využití specializovaných firem, státních institucí a online služeb je jednoduchý a efektivní způsob, jak získat důležité informace o technickém stavu vozidla.