Psí psycholog – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Rodinné a komunitní centrum PALEČEK1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(73)
Písecká 17, Praha 3 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Pořádáme kroužky a volnočasové kurzy pro sociálně znevýhodněné rodiny, zprostředkováváme vzdělávací semináře i odlehčovací aktivity pro pěstouny. Dále vedeme podpůrné skupiny a vždy se snažíme poskytnout služby rodině. Zajišťuje příměstské soboty a letní tábory pro pěstounské děti a děti ze…

2Rodinné a komunitní centrum PALEČEK (Praha)1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(73)
Písecká 17, Praha 3 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pořádáme kroužky a kurzy pro sociálně znevýhodněné rodiny, zprostředkováváme vzdělávací semináře i odlehčovací aktivity pro pěstouny, zajišťuje příměstské soboty a letní tábory pro pěstounské děti a děti ze sociálně znevýhodněných rodin, pořádáme sbírky hraček a oblečení.

3Chrášťanský Jaromír, PhDr.- psycholog

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Belgická 394/23, Praha 2-Vinohrady Bezdlužná

Individuální i párové psychologické poradenství, psychoterapie a pomoc v životních krizích a vztahových problémech, krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé psychologické vedení, krizová intervence, rozvoj osobnosti. Gestalt terapie, Pesso Boyden Psychomotorické Psychoterapie (PBSP).

4Pečenková Stanislava, Mgr.

Nabízím a poskytuji individuální i párové či rodinné konzultace v obtížných životních situacích i partnerské krize i komunikační problémy a traumata i osobní obtíže a úzkosti či pracovní problémy a dále nabízím rovněž poradenství v oblasti adopce a pěstounské péče.

5Mateřská škola Duhovka, s.r.o., Praha 11 pobočka

Cihelná 2a, Praha 1
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pobočka česko-anglické montessori školky Duhovka v Praze 1 (založena 2008) nabízí výukový a vzdělávací program pro děti ve věku od 3 do 6 let. Najdete u nás montessori program v bilingvním česko-anglickém prostředí, rodinnou a respektující atmosféru, certifikované montessori učitele, pestrou a…

6Centrum D8 o.p.s. - Roudnice nad Labem1 pobočka

Neklanova 2706, Roudnice nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem je podpora a naplňování principů aktivního rodičovství. Prostřednictvím sociální a komunitní práce pomáhá ohroženým rodinám. Nabídka kurzů. K dispozici je sociální, finanční a realitní poradna, vzdělávací programy, hudební škola, hlídání dětí.

7Hanušová Ludmila - Terapeutické služby

Nabízím terapeutické služby dětem, dospělým i celým rodinám v oblasti vztahů, osobnostního růstu, výchovy dospívajících, pěstounské péče a dalších.

8ZAŘÍZENÍ SOCIÁLNÍ INTERVENCE KLADNO

Jana Palacha 1643, Kladno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování sociálních služeb, terapeutické komunity, pěstounské péče a správy majetku. Provoz manželské poradny a azylového domu.

9Středisko ROSA, z. s.

Římská 2846, Kladno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pomáháme rodinám s dětmi při řešení obtíží z důvodů zdravotních, etnických nebo sociálních handicapů. Nabízíme psychologické poradenství, terapii atd.

10Mgr. Barbora Čeledová - Psychosomatické centrum Praha s.r.o.

Pracuji jako psychoterapeutka. Ve své soukromé praxi se věnuji zejména rodinám, dětem a adolescentům. Zajímám se o problematiku vyplývající z rozpadu rodiny, střídavé péče, pěstounské péče apod.


Firmy v dalších lokalitách


Psí psycholog v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Psí psycholog najdete 24 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 22 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.