Psychoanalýza – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1MUDr. Martin Dejdar- Psychoanalytik, Psychiatr

3.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Na Žertvách 21, Praha 8 - Libeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Psychiatrická ordinace. Psychoanalýza, psychoanalytická psychoterapie a vedení Bálintovských skupin. Nutno se předem telefonicky objednat.

3HOLEYŠOVSKÝ Jan, PhDr.

Poskytování psychoterapie. Nabízíme individuální psychoterapii, týmové a individuální supervize, manažerské i životní kaučování, meditaci v konfliktních situacích a párovou terapii.

4MUDr. IVANA RŮŽIČKOVÁ

Provozuji psychiatrickou ambulanci pro děti, dorost i dospělé, ve které se zaměřujeme hlavně na dětské a dorostové pacienty. Poskytujeme psychoterapii a psychoanalýzu.

5Mgr. Kamila Martinová - psychologická ordinace Praha 9

Mochovská 535/38, Praha 9 - Hloubětín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ambulantní zařízení v oboru psychologie Praha Hloubětín. Psychologie klinická, poradenství a psychologická ambulance. Asociovaný člen České psychoanalytické společností. Psychoanalýza jako léčebná metoda.

6Synková Mariana, Mgr.

Zaměřuji se na psychoanalytickou psychoterapii, která je založena na teoriích a praktických zkušenostech psychoanalýzy. Lidé někdy vyhledají pomoc psychoanalytické psychoterapie pro specifické poruchy, jako jsou např. poruchy příjmu potravy, psychosomatické stavy, nutkavé chování nebo fobické…

7Holoubková Miroslava1 pobočka

Dlouhá 181, Mratín Bezdlužná

Poskytujeme poradenství v oblasti psychologie. Zaměření na osobní rozvoj, partnerské a mezilidské vztahy, rodinné vztahy, psychoanalýzu a další.

8Chvojková Leona, Mgr.

Pomoc při partnerských, rodinných a pracovních problémech, podpora v obtížných životních situacích, firemní vzdělávání.

9Moos Petr, Mgr.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klášterní 117, Liberec Bezdlužná

Psychoterapie, psychoanalýza či psychodiagnostika, osobnostní rozvoj a krizové intervence, odborné poradenství.

10Mgr. Roman Telerovský1 pobočka

Psycholog a psychoterapeut, klinický psycholog v soukromé praxi s nabídkou psychologické konzultace, psychoterapii, psychoanalýzu, psychodiagnostiku. Zaměření na psychické a vztahové problémy - úzkosti, depresivní stavy, psychosomatické potíže, neuspokojení v partnerských vztazích, v práci, řešení…


Firmy v dalších lokalitách


Psychoanalýza v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Psychoanalýza najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.