Půjčovna kabrioletů – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1František Veselý

3.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Malešická 2402, Praha 3 Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti přepravy osob včetně pronájmu vozidel a zajištění výletů, konferencí. A naší nové zásilkové služby. Náš vozový park se skládá z luxusních limuzín, minibusů a kabrioletů značky Mercedes Benz, BMW, Honda a Mitsubishi. Dále poskytujeme ruční mytí vozidel, kurýrní…

2CONTINENTAL CRC s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Revoluční 1546/24, …, Praha 1-Nové Město
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provoz autopůjčovny. Nabízíme možnost cestování po celé ČR i jiných evropských státech. Dále poskytujeme možnost operativního prodloužení výpůjční lhůty. Zajišťujeme půjčování automobilů, mikrobusů i kabrioletů a skútrů.

33 veteráni s.r.o.

Vyhlídkové jízdy historickým centrem Prahy. Individuální jízdy dle přání klienta. Svatební doprava. Výlety na hrady a zámky. Pronájem pro reklamní a filmové účely.

4BMW Car 300HP+ - Půjčovna vozů BMW Praha

Novosibřinská 2266, Praha 9 - Újezd nad…
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Půjčujeme kabriolety a sportovní auta BMW. Jsme nadšenci do roadsterů, kabrioletů a všech krásných sportovních aut BMW s více než 300 koňmi. Připravili jsme pro Vás nabídku oblíbených aut s výkonem od 231 do 507 koní a to jak kabriolety, tak i auta s pevnou střechou. Zažijte nezapomenutelné jízdy s…

6Půjčovna kabrioletů Praha

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Luční 2169/7, Praha 3-Žižkov Bezdlužná

Provoz půjčovny kabrioletů v Praze. V ceně pronájmu je zákonné i havarijní pojištění. Dále nabízím zvýhodněné zapůjčení na víkend.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna kabrioletů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Půjčovna kabrioletů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.