Půjčovna užitkových aut Citroen – Střední a Severní Čechy

Citroen je značka, která se v oblasti Střední a Severní Čechy stala synonymem pro kvalitní a spolehlivá užitková auta. Pokud hledáte půjčovnu, která vám nabídne široký výběr vozidel této značky, máte štěstí.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Patzelt Rudolf - Autopůjčovna2 pobočky

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Pekařská 228/10, Ústí nad Labem Bezdlužná

Společnost Patzelt Auto se zaměřuje na pronájem osobních a užitkových vícemístných vozů v Ústí nad Labem, Teplicích, Litoměřicích, Lovosicích, Děčíně i vzdáleném okolí. Společnost se vyznačuje téměř 20-letou tradicí. Své služby nabízíme klientům již od roku 1996. Náš vozový park je složen z nových…

2JMT dodávky s.r.o.

3.4
★★★★★
★★★★★
(3)
Pavlovická, Liberec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na dovoz a prodej užitkových vozů, dodávek, minibusů či mikrobusů, valníků, chladících a sklápěcích vozů. Nabízíme značky Ford, Iveco, Fiat, Citroen, Opel, Peugeot, Renault a Volkswagen. Zajišťujeme leasing, úvěr i pojištění.

3Chaloupka Jan - Autodíly XXL1 pobočka

Provoz autovrakoviště vozů Mercedes Sprinter, Vito ,Volkswagen LT, Peugeot Boxer, Fiat Ducato, Citroen Jumper. Prodej a výkup náhradních dílů, výkup pojízdných-havarovaných dodávek. Možnost zapůjčení dodávkových vozů Sprinter.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna užitkových aut Citroen v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy totiž najdete několik společností, které se specializují na pronájem užitkových vozů Citroen.

Díky svému modernímu designu, vysokému výkonu a nízké spotřebě jsou užitková auta Citroen ideální volbou pro podnikatele, kteří potřebují spolehlivé vozidlo pro své podnikání. Půjčovna Citroen v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí širokou škálu vozidel, které jsou vhodné pro různé účely, jako například přepravu zboží, stavební materiálů, nábytku a dalších věcí.

Všechna vozidla Citroen jsou vybavena moderními technologiemi, které zajišťují bezpečnost a pohodlí při řízení. Díky ergonomickému designu interiéru jsou užitková auta Citroen velmi pohodlná a nabízejí dostatek místa pro řidiče i cestující.

Půjčovna Citroen v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí nejen široký výběr vozidel, ale také výhodné ceny a flexibilní podmínky pronájmu. Pokud potřebujete užitkové auto na krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem, neváhejte kontaktovat půjčovnu Citroen v oblasti Střední a Severní Čechy a zjistit více informací o nabídce vozidel a podmínkách pronájmu.