Půjčovna užitkových aut Multicar – Střední a Severní Čechy

Multicar je vynikající volbou pro všechny, kteří hledají spolehlivé a výkonné užitkové auto. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici půjčovna, která nabízí širokou škálu vozidel této značky.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Hartmanová Romana

Tažná zařízení pro vozy Audi, BMW,Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai,Chevrolet, Chrysler,Jeep, Kia, Lancia, Land-Rover , Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Multicar, Nissan, Opel, Peugeot, Range-Rover, Renault, Saab, Seat, SSangyong, Subaru, Suzuki, Toyota, Vaz, Volvo, VW.

2ABA komplex s.r.o.

Nabízíme servis, renovace, prodej a pronájem vozů Multicar. Dále provádíme montáže hydraulických rozvodů či technické kontroly a měření emisí. Prodáváme korby, kabiny a komunální nástavby včetně náhradních dílů.


Firmy v dalších lokalitách


Půjčovna užitkových aut Multicar v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Multicar je ideální pro přepravu nákladů, ale také pro práci v terénu. Díky svému robustnímu designu a vysokému výkonu dokáže Multicar zvládnout i ty nejtěžší úkoly.

Půjčovna v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí Multicar v různých velikostech a provedeních, takže si můžete vybrat ten nejvhodnější vůz pro vaše potřeby. Všechny vozy jsou pravidelně servisovány a udržovány v perfektním technickém stavu, takže se nemusíte obávat žádných problémů na cestě.

Pokud hledáte spolehlivé a výkonné užitkové auto, Multicar je tou správnou volbou. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici půjčovna, která vám ráda pomůže s výběrem nejvhodnějšího vozu pro vaše potřeby. S Multicarem se můžete spolehnout na vysokou kvalitu, výkon a spolehlivost.