Regulátor teploty – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1ZPA EKOREG, spol. s r.o.

Děčínská 726, Ústí nad Labem
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

ZPA Ekoreg, spol. s r.o. svoji činnost zahájila v roce 1994. Působí jako výrobce přístrojů měřicí a regulační techniky i jako servisní a montážní firma. Naše výrobní technologie zaručují kvalitní produkty a jednoznačnou spokojenost klienta.

2N & N spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Horka II 72, Zruč nad Sázavou Bezdlužná

Prodej elektroinstalačního materiálu, výroba elektrorozvaděčů, servis a montáž technologických zařízení a vypracování revizních zpráv. V naší nabídce je kompletní sortiment zboží pro průmyslovou automatizaci (frekvenční měniče, servopohony, regulátory teploty, indukční a optické snímače aj.) a…

3JESY, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Cvičírně 188, Liteň Bezdlužná

Vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a instalujeme tepelná čerpadla pro rodinné domy, měřicí a regulační techniku pro vzduchotechniku a kotelny.

4OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.

Provádíme nákup a prodej a aplikace prvků a systémů průmyslové automatizace a průmyslová relé a stykače a čítače a tlačítkové spínače a mikrospínače a koncové spínače a fotoelektronické snímače a regulátory teploty a frekvenční měniče a servopohony a programovatelné terminály a programovatelné…

5Beer Jaroslav1 pobočka

Naším oborem je prodej, servis a poradenství v oblasti regulátorů teploty pro vstřikovací systémy plastů.

6KASEN s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
náměstí Prokopa…, Ústí nad Labem…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

KASEN s.r.o. se v současné době prezentuje jako rodinná, dodavatelská, technicko-poradenská a servisní firma zaměřená na dodávky a aplikace široké škály průmyslových armatur, klapek a ventilů. Oblasti působnosti jsou plynárenství, energetika, teplárenství, chemie, vodárenství a ČOV.

7TEWIKO systems, s.r.o. (Liberec)3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(12)
Dr. Milady Horákové…, Liberec VII-Horní…
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Specializujeme se na komínové hlavice zamezující zpětným tahům jednosměrným odvodem spalin a podporující zkvalitnění hoření. Dále nabízíme komínové regulátory, ventilační turbíny a rozvody tepla. Nabízíme také informační panely pro úsekové měření rychlosti vozidel, automatické sčítače rychlosti,…

8ADDAT s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Májová 1126, Liberec
Otevřeno od 7:00

Specializujeme se na výrobu měřící a regulační techniky pro vzduchotechniku a vytápění. Dále se zaměřujeme na teplotní čidla, snímače úniku, jištění kotelen a také regulátory teplé vody.

9Sensus Česká republika spol. s r.o.

Prodej a servis zařízení měřící vodu a teplo. Dále nabízíme snímače teploty, měření vodivosti, regulátory, tlakoměry, servomotory a čidla včetně montáže.

10REMAX CZ, s.r.o.

Milíčova 462, Praha 3
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodejce měřicí a regulační techniky. Dodáváme termostaty, manostaty, regulátory, snímače teploty Pt100, Ni1000, tlaku, zdroje, čidla vlhkosti, detektory plynu, solenoidové ventily, servopohony, protimrazové ochrany, poruchové signalizace, měniče.


Firmy v dalších lokalitách


Regulátor teploty v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Regulátor teploty najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.