Regulátor teploty – Střední a Severní Čechy

Regulátor teploty je nezbytným prvkem v mnoha průmyslových oblastech, včetně oblasti Střední a Severní Čechy. Tento zařízení umožňuje udržovat konstantní teplotu v různých procesech, což zvyšuje efektivitu a kvalitu výroby.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1ZPA EKOREG, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Děčínská 726, Ústí nad Labem
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

ZPA Ekoreg, spol. s r.o. svoji činnost zahájila v roce 1994. Působí jako výrobce přístrojů měřicí a regulační techniky i jako servisní a montážní firma. Naše výrobní technologie zaručují kvalitní produkty a jednoznačnou spokojenost klienta.

2N & N spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Horka II 72, Zruč nad Sázavou Bezdlužná

Prodej elektroinstalačního materiálu, výroba elektrorozvaděčů, servis a montáž technologických zařízení a vypracování revizních zpráv. V naší nabídce je kompletní sortiment zboží pro průmyslovou automatizaci (frekvenční měniče, servopohony, regulátory teploty, indukční a optické snímače aj.) a…

3JESY, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Na Cvičírně 188, Liteň Bezdlužná

Vyvíjíme, vyrábíme, prodáváme a instalujeme tepelná čerpadla pro rodinné domy, měřicí a regulační techniku pro vzduchotechniku a kotelny.

4OMRON ELECTRONICS spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jankovcova 1522/53, Praha 7 - Holešovice Bezdlužná

Provádíme nákup a prodej a aplikace prvků a systémů průmyslové automatizace a průmyslová relé a stykače a čítače a tlačítkové spínače a mikrospínače a koncové spínače a fotoelektronické snímače a regulátory teploty a frekvenční měniče a servopohony a programovatelné terminály a programovatelné…

5Beer Jaroslav1 pobočka

Naším oborem je prodej, servis a poradenství v oblasti regulátorů teploty pro vstřikovací systémy plastů.

6KASEN s.r.o.

náměstí Prokopa…, Ústí nad Labem…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

KASEN s.r.o. se v současné době prezentuje jako rodinná, dodavatelská, technicko-poradenská a servisní firma zaměřená na dodávky a aplikace široké škály průmyslových armatur, klapek a ventilů. Oblasti působnosti jsou plynárenství, energetika, teplárenství, chemie, vodárenství a ČOV.

7ADDAT s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Májová 1126, Liberec
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na výrobu měřící a regulační techniky pro vzduchotechniku a vytápění. Dále se zaměřujeme na teplotní čidla, snímače úniku, jištění kotelen a také regulátory teplé vody.

8Sensus Česká republika spol. s r.o.

Prodej a servis zařízení měřící vodu a teplo. Dále nabízíme snímače teploty, měření vodivosti, regulátory, tlakoměry, servomotory a čidla včetně montáže.

9REMAX CZ, s.r.o.

2.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Milíčova 462, Praha 3
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodejce měřicí a regulační techniky. Dodáváme termostaty, manostaty, regulátory, snímače teploty Pt100, Ni1000, tlaku, zdroje, čidla vlhkosti, detektory plynu, solenoidové ventily, servopohony, protimrazové ochrany, poruchové signalizace, měniče.

10MELKUS & SIEGERT spol. s r.o. (pobočka Praha 8-Kobylisy)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Štíbrova 1220/4, Praha 8-Kobylisy Bezdlužná

Nabídka prodeje, montáží a servisu elektrických topných soustav. Prodáváme podlahové vytápění, topné kabely a regulátory, topné rohože či nástěnné konvektory, konstrukční prvky, saunové i průmyslové regulátory a regulátory teploty včetně servisu.


Firmy v dalších lokalitách


Regulátor teploty v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Regulátory teploty jsou k dispozici v různých typech a velikostech, aby vyhovovaly potřebám různých aplikací. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou regulátory teploty široce využívány v průmyslových odvětvích, jako jsou potravinářský průmysl, farmaceutický průmysl a výroba plastů. Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní regulátor teploty pro vaše podnikání v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na širokou nabídku produktů od předních výrobců v oboru.