Regulátor ventilátoru – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1ŠTUKSA Zdeněk, Ing.

4.2
★★★★★
★★★★★
(118)
Hradní 230, Žebrák Bezdlužná

Nabízím internetový prodej průmyslového zboží, pneumatického nářadí, manometrů, šroubení a spojek pro automatizaci a kompresory s příslušenstvím.

2Matějka Jan

Naše firma se zabývá internetovým prodej topných kabelů, regulátorů a ventilátorů. Dodáváme podlahové topení a vytápění DEVI, instalujeme vyhřívání okapů, potrubí a venkovních ploch - ochrana proti zamrzání. Prodáváme samoregulační inteligentní topné kabely, topné rohože a regulaci Devi. Dodáváme…

3TEWIKO systems, s.r.o. (Liberec)3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Dr. Milady Horákové…, Liberec VII-Horní…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na komínové hlavice zamezující zpětným tahům jednosměrným odvodem spalin a podporující zkvalitnění hoření. Dále nabízíme komínové regulátory, ventilační turbíny a rozvody tepla. Nabízíme také informační panely pro úsekové měření rychlosti vozidel, automatické sčítače rychlosti,…

4REKUPER SYCHROV, s.r.o.

Husa 28, Sychrov Bezdlužná

Specializujeme se na větrací jednotky s rekuperací tepla pro halové prostory, regulaci průtoku odpadních vod a CNC zpracování plechů.

5UNIVENT CZ s.r.o. (pobočka Praha 4-Nusle)6 poboček

Prodej radiálních a semiradiálních, axiálních i střešních ventilátorů a filtrů. Nabízíme průmyslové rekuperační jednotky a mobilní klimatizace, dveřní clony, digestoře i distribuční mřížky. Dále u nás naleznete systémy pro rozvod vzduchu a potrubní elementy či regulátory a čidla.

6AMPRA CZ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dr. Marodyho 5/4 , Praha 9-Čakovice Bezdlužná

Nabízíme, dovážíme a distribuujeme elektromechanické komponenty, vypínače, axiální ventilátory a termostaty, regulátory a presostaty, síťové kabely, kabely a odkuřovací systémy, konektory či překážková návěstidla. Dále se zaměřujeme na vývoj a výrobu PCB.


Firmy v dalších lokalitách


Regulátor ventilátoru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Regulátor ventilátoru najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.