Regulátor ventilátoru – Střední a Severní Čechy

Regulátor ventilátoru je nezbytnou součástí každého kvalitního ventilátoru. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho firem, které se specializují na výrobu a prodej ventilátorů s regulátorem.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ŠTUKSA Zdeněk, Ing.

4.0
★★★★★
★★★★★
(36)
Hradní 230, Žebrák Bezdlužná

Nabízím internetový prodej průmyslového zboží, pneumatického nářadí, manometrů, šroubení a spojek pro automatizaci a kompresory s příslušenstvím.

2Matějka Jan

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dr. Milady Horákové…, Liberec Bezdlužná

Naše firma se zabývá internetovým prodej topných kabelů, regulátorů a ventilátorů. Dodáváme podlahové topení a vytápění DEVI, instalujeme vyhřívání okapů, potrubí a venkovních ploch - ochrana proti zamrzání. Prodáváme samoregulační inteligentní topné kabely, topné rohože a regulaci Devi. Dodáváme…

3REKUPER SYCHROV, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Husa 28, Sychrov Bezdlužná

Specializujeme se na větrací jednotky s rekuperací tepla pro halové prostory, regulaci průtoku odpadních vod a CNC zpracování plechů.

4UNIVENT CZ s.r.o. (pobočka Praha 4-Nusle)6 poboček

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Boleslavova 53/15, Praha 4-Nusle Bezdlužná

Prodej radiálních a semiradiálních, axiálních i střešních ventilátorů a filtrů. Nabízíme průmyslové rekuperační jednotky a mobilní klimatizace, dveřní clony, digestoře i distribuční mřížky. Dále u nás naleznete systémy pro rozvod vzduchu a potrubní elementy či regulátory a čidla.

5AMPRA CZ s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dr. Marodyho 5/4 , Praha 9-Čakovice Bezdlužná

Nabízíme, dovážíme a distribuujeme elektromechanické komponenty, vypínače, axiální ventilátory a termostaty, regulátory a presostaty, síťové kabely, kabely a odkuřovací systémy, konektory či překážková návěstidla. Dále se zaměřujeme na vývoj a výrobu PCB.


Firmy v dalších lokalitách


Regulátor ventilátoru v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomuto zařízení lze snadno a efektivně ovládat rychlost ventilátoru a tím i množství odváděného vzduchu. Regulátor ventilátoru je také velmi užitečný pro úsporu energie a snížení hlučnosti. Výběr správného regulátoru ventilátoru je klíčový pro zajištění optimálního provozu ventilátoru a jeho dlouhé životnosti.