Regulátory, termostaty – Střední a Severní Čechy

Regulátory a termostaty jsou nezbytnými součástmi v oblasti Střední a Severní Čechy, kde se nachází mnoho průmyslových a obytných objektů. Tyto zařízení umožňují přesné řízení teploty a dalších parametrů prostředí, což vede k úsporám energie a zlepšení komfortu uživatelů.

1–10 firem z 56 nalezených Filtry

1Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.3 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(51)
Plzeňská 169, Žebrák
Otevřeno od 8:30
Ověřená

Zabýváme se výrobou a prodejem automatizačních a jednoúčelových strojů a nářadí. Nabízíme vám kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, tlakové nádoby, rozvody vzduchu, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory voda-olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, maziva a maznice, měřicí…

2ZPA EKOREG, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Děčínská 726, Ústí nad Labem
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

ZPA Ekoreg, spol. s r.o. svoji činnost zahájila v roce 1994. Působí jako výrobce přístrojů měřicí a regulační techniky i jako servisní a montážní firma. Naše výrobní technologie zaručují kvalitní produkty a jednoznačnou spokojenost klienta.

3JNK Novák s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 59, Kolín II Bezdlužná

Dodávky pro měření a regulaci výrobních procesů v průmyslových a dalších oblastech se specializací na kompletní sortiment firmy Siemens.

4TENEL ČR, s.r.o.

Poskytování mikroprocesorových regulačních systémů, elektrických pohonů či polovodičové techniky a soustrojů s generátory.

5MEATECH, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Zeleneč-Mstětice 16, Zeleneč

Výrobky pro systémy měření a regulace a obdobné aplikace, UHP - Výrobky pro vzácná, ultračistá a agresivní média, průmyslové aplikace, hydraulika a pneumatika, redukcní ventily, regulátory tlaku, membránové ventily, manometrické ventily.

6N & N spol. s r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Horka II 72, Zruč nad Sázavou Bezdlužná

Prodej elektroinstalačního materiálu, výroba elektrorozvaděčů, servis a montáž technologických zařízení a vypracování revizních zpráv. V naší nabídce je kompletní sortiment zboží pro průmyslovou automatizaci (frekvenční měniče, servopohony, regulátory teploty, indukční a optické snímače aj.) a…

7ŠTUKSA Zdeněk, Ing.

4.0
★★★★★
★★★★★
(36)
Hradní 230, Žebrák Bezdlužná

Nabízím internetový prodej průmyslového zboží, pneumatického nářadí, manometrů, šroubení a spojek pro automatizaci a kompresory s příslušenstvím.

8SPA Praha s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Mezi Vodami 1955/19, Praha 4 - Modřany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Zakázková strojírenská výroba, pneumatické prvky Fairchild, pneumatické servomotory, elektropneumatické převodníky, snímače tlaku, průmyslové vážení.

9REGOM INSTRUMENTS s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Brabcova 1159/2, Praha 4 - Podolí Bezdlužná

Dodáváme armatury, ventily, průmyslové armatury, šoupátka, kulové ventily, klapky, filtry, odvaděče kondenzátu, kompenzátory, průhledítka, regulátory tlaku, redukční ventily, čerpadla, senzory i analyzátory pro farmacii, chemii, energetiku a potravinářství. Dále dodáváme přepouštěcí, pojistné,…

10Regada Česká, s.r.o. - Průmyslové armatury

Produktivní technologie při použití průmyslových regulací a automatizací provozů. Dodáváme a prodáváme průmyslové armatury, elektrické servopohony, elektromagnetické, pneumatické ventily, pneumatické prvky a regulátory tlaku plynu s normami EN ISO 9001. Tlakové lití hliníkových odlitků.


Firmy v dalších lokalitách


Regulátory, termostaty v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na trhu existuje mnoho typů regulátorů a termostatů, které se liší svými funkcemi a vlastnostmi. Je důležité vybrat správné zařízení pro konkrétní aplikaci a zajistit jeho správnou instalaci a údržbu. S kvalitními regulátory a termostaty může být v oblasti Střední a Severní Čechy dosaženo vysoké úrovně efektivity a pohodlí.