Rekonstrukce penzionu – Střední a Severní Čechy

Rekonstrukce penzionu v oblasti Střední a Severní Čechy je skvělou investicí pro majitele, kteří chtějí zlepšit kvalitu ubytování pro své hosty. Díky modernizaci interiéru a exteriéru lze zvýšit atraktivitu penzionu a získat nové zákazníky.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Pension Villa A.Málka

4.7
★★★★★
★★★★★
(133)
Palachova 221/7, Poděbrady II Bezdlužná

Pension Villa A.Málka je secesní dům postavený v roce 1910. Nachází se v blízkosti lázeňských domů, kolonády a parku. V roce 2005 proběhla zdařilá rekonstrukce, podařilo se vrátit původní podobu v exteriéru vily a byly zachovány též v maximální možné míře veškeré prvky v interiéru. Dům dýchne na…

2TOMMI-holding, spol. s r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(46)
U Svobodárny 1110/12, Praha 9 - Libeň Bezdlužná

Poskytujeme správu domů, bytů a nemovitostí, poskytujeme havarijní služby.

3Křesťanský domov mládeže a školní jídelna u sv. Ludmily, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(220)
Francouzská 1/585, Praha 2 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Křesťanský domov mládeže a školní jídelna u sv. Ludmily, s.r.o. Budova KDM na Francouzské 1/585 je od června 2022 uzavřena z důvodu rekonstrukce. Provoz jídelny a kavárny přerušen, provoz domova mládeže i hostelu pokračuje v náhradních objektech: • Lublaňská 44/666, Praha 2 • Patočkova 26/129,…

4GREKO-ELEKTRO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Malá 460, Liberec XXV-Vesec Bezdlužná

Firma provádí elektromontážní práce včetně zpracování dokumentace a projektu. Dále provádí revize domovních přípojek a hromosvodů. Pronajímá hydraulickou ruku a jeřáby. Poskytuje také bezbariérové ubytovací kapacity Lužnice v Třeboni.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce penzionu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Rekonstrukce může zahrnovat například výměnu oken, dveří, podlah, koupelen a dalších prvků. Výsledkem je pak pohodlné a moderní ubytování, které uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Pokud hledáte kvalitní rekonstrukci penzionu v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí v oboru.