Rekonstrukce starých rozvodů – Střední a Severní Čechy

Rekonstrukce starých rozvodů je v oblasti Střední a Severní Čechy stále častějším tématem. Majitelé starších domů si uvědomují, že kvalitní a spolehlivé rozvody jsou základem pro pohodlné bydlení.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Skořepa Ladislav

Nabízíme elektroinstalační práce či revize a anténní i počítačové rozvody. Provádíme alarmy včetně rekonstrukcí starých elektrorozvodů.

2Radek Buňat- ELPRO-ELEKTROINSTALACE

Zajištujeme veškeré instalace jak kompletní na klíč tak i opravy a rekonstrukce starých rozvodů energie. Zhotovíme pro vás i přípojky nových domů ale i stávajících odběrných míst včetně revizí. Pro vaši bezbečnost provádíme i montáže ezs a kamerových systémů s naším monitoringem zdarma. Montáž…

3PROMSAT CZ, s.r.o.2 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(15)
U hostivařského…, Praha 10 - Hostivař

Vyzkoušejte náš nový systém správy a servisu společných televizních antén! Přenechejte starosti s digitálním příjmem nám! Provádíme výstavbu a rekonstrukci kabelových rozvodů.

4FRYDRÝN LADISLAV-ELEKTROINSTALACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Řetězokovářů 105/12, Praha 6 - Řepy Bezdlužná

Poskytujeme elektroinstalační práce, revize, elektro projekci, poradenství, prodej telekomunikační techniky, montáž elektronického zabezpečovacího zařízení, prodej a montáž domácích spotřebičů, ozvučení a rozhlasovou techniku.

5Metalsoft CZ s.r.o.

Nad Potokem 208, Most-Vtelno
Dnes už má zavřeno

Zabývají se výrobou ocelových konstrukcí, potrubních rozvodů a nádrží a to včetně jejich servisu, výroba bran, plotů, zábradlí, zábran, závor, provizorních systémů zabezpečení proti pádu. Provádí montáž silnoproudých elektrorozvodů nových i starších zařízení, hromosvodů a uzemnění budov.…

6Ort Jiří - EKOPLYN

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Telnice 54, Telnice Bezdlužná

Společnost EKOPLYN - Jiří Ort se již od roku 1992 zabývá trojkombinací voda – topení – plyn. Svým zákazníkům nabízíme vodoinstalační a topenářské práce, revize plynu, rekonstrukce koupelen i montáže topení a plynovodů. Naším sídlem je Telnice v okrese Ústí nad Labem, ale své zakázky realizujeme v…

7GASSERVIS - Ústí n. L. s.r.o.

Voda - plyn - topení - zednické práce - lité podlahy: zabýváme se výstavou nových, ale i rekonstrukcí starých rozvodů vody, plynu a topení. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce koupelen, provádíme montáž solárních kolektorů a tepelných čerpadel, revize a kontroly plynového zařízení.

8Stanislav Vlk - Ranger

Provádíme rekonstrukce a opravy exteriérů i interiérů bytových a nebytových prostor. Dále se zaměřujeme na rekonstrukce bytových jader, zednické, sádrokartonářské, elektroinstalační, pokrývačské, vodoinstalatérské, topenářské, služby hodinového manžela.

9Jaroslav Škvor

Nabízím elektroinstalace, rekonstrukce bytů i domů Zajišťujeme výměny pojistek, jističů. Elektro pohotovost.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce starých rozvodů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto se často rozhodují pro rekonstrukci, která zlepší nejenom kvalitu vody, ale také sníží náklady na energie. Díky moderním technologiím a kvalitním materiálům je možné provést rekonstrukci rychle a efektivně. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy.