Renovace chromu – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Zbyněk Kindl - HYDRAULIKA

Hořešovičky 101 , Klobuky v Čechách
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Výroba a opravy hydraulických válců, systémů, agregátů, strojů, hydraulických vyrovnávacích stolů, lisů, heverů a hydraulických zvedacích souprav, nůžkových vyrovnávacích stolů. Prodej hydraulických prvků, hydraulického těsnění a chromované ocelové tyčoviny. Prodej a servis hydraulických ruk, čel a…

2PRAGOCHEMA spol. s r.o.1 pobočka

Přátelství 550, Praha 22 - Uhříněves
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Pragochema spol. s r.o. byla založena v roce 1993, jako pokračovatel tradice podniku Barvy a laky a v současnosti zaujímá významné postavení ve středoevropském regionu v dodávkách technologií povrchových úprav. Společnost se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem speciálních chemických…

3Autolakovna Paclt František2 pobočky

Česká 666, Liberec XXV-Vesec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Specializujeme se na autolakýrnické a autoklempířské práce a nově i renovaci světlometů. Nabízíme také průmyslové lakování.

4Zajíc Milan - Galvanizovna Zajíc

Služby v oblasti tvrdochromu a dekorativního chromování, zinkování, pasivace hliníku, černění, broušení, leštění kovů a renovace povrchů.

5GALVANOVNA Benešov1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Černoleská 2326 , Benešov
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Galvanovna. Provádíme pokovení dílů dekorativním chromem, matným i lesklým niklem a modrým, žlutým či černým zinkem. Stahujeme staré pokovení, tryskání i lakování. Dále zajišťujeme ruční a strojní broušení, ohýbání trubek, frézování a soustružení dílů.

6ALUTOOLING CZ s.r.o.

Zabýváme se vývojem a konstrukcemi odlitků, konstrukcemi a výrobou licích zařízení, obráběním odlitků, povrchovou ochranou, montážemi. Technický servis v oblasti slévárenství, nástrojů pro lisování a lisování plechu.

7MZ-chrom, s.r.o.

V Jilmu 509, Jilemnice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zabýváme se několika druhy povrchové úpravy kovů. Hlavními oblastmi naší činnosti je tvrdé chromování, zinkování a pasivace hliníku.

8Petr Matula - RENOVACE-PÍSKOVÁNÍ

Nádražní 152, Peruc-Telce
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Petr Matula - RENOVACE-PÍSKOVÁNÍ, se sídlem Nádražní 152, 440 01, Peruc-Telce, v okrese Louny a v kraji Ústecký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9Jiroušek Vlastimil

Broušení, leštění, chromování automobilů, renovace veteránů.

10Pokorný Jiří - Prodej náhradních dílů pro motocykly

Tovární 72, Osek Bezdlužná

Provádíme výrobu a nabízíme prodej náhradních dílů na Jawa a ČZ a Babeta a MZ a Simson a nabízíme prodej motocyklů a skútrů a příslušenství. A děláme opravy a servis motocyklů a máme nabídku chromování a lakování a kompletních renovací veteránů.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace chromu v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Renovace chromu najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.