Renovace karoserie – Střední a Severní Čechy

Renovace karoserie je důležitou součástí údržby vozidla. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho specialistů, kteří se věnují této oblasti.

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1Autoservis PZK - Koláčný Aleš

4.4
★★★★★
★★★★★
(57)
Polepská 937, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme nezávislý autoservis, pneuservis v Kolíně poskytující veškeré služby v autoopravárenství pro osobní a dodávkové automobily všech značek.

2Jarolím Jiří

Malé Valy 281, Nymburk
Dnes už má zavřeno

Společnost nabízí autolakýrnické práce, které zahrnují nástřiky karoserií, motorového prostoru i podběhů, dále plastické nástřiky na prahy, lakování loukotí kol, lakování spojlerů a to jak laminátových tak z jiných plastů. Renovace historických vozidel je hlavním směrem. Dále nabízí i možnost…

3AUTOLAK KRČMÁŘ, s.r.o.1 pobočka

Řepov 188, Řepov, Dolanský…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Postaráme se o kvalitní údržbu laku aut všech značek a typů. Výborný výsledek zaručujeme i u těch velmi poškozených. Finální cena servisu se mění podle velikosti auta, typu a míře poškození laku. Při opravě pracujeme s barvami od firmy STANDOX. Váš vůz opatříme kvalitním odstínem stejné barvy. V…

4Karosář.cz s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Hoškovice 22, Mnichovo Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na opravy karoserií bez poškození laku, vozů poškozených krupobitím, vyrovnání deformací, důlků po kroupách nebo z běžného provozu. Pracujeme šetrnou a rychlou metodou PDR. Zajistíme kompletní vyřízení pojistné události s pojišťovnou. Působíme po celé ČR.

5JAN NOVÁK - Autoservis a pneuservis Praha 10, Strašnice

3.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Korytná 47/3, Praha 10 - Strašnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme veškeré služby autoservisu, pneuservisu včetně jejich oprav. Opravy z pojistných událostí provádíme bezhotovostně. Možnost zapůjčení našeho automobilu. Měníme jednotlivé karosářské díly, diagnostika motorů, zapalování, řídících jednotek všech evropských značek.

6Safety Car Liberec, s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(30)
Doubská 997, Liberec VI-Rochlice
Dnes už má zavřeno

Zaměřujeme se na opravy automobilů a kompletní likvidace dopravních nehod. Dále nabízíme výměnu autoskel, pískování skel, bezpečnostní značení, přípravu vozu na STK, veškeré klempířské práce a leštění a lakování špičkovou technologií GLASURIT v naší autolakovně.

7Procházka Tomáš, Tommycar2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(26)
Čsl. armády 1269, Most Bezdlužná

Opravy karosérií bez poškození laku. Opravujeme důlky, promáčkliny využitím metody PDR.

8Václav Zimmermann ELOPS2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(320)
Mělecká 2976, Louny
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše automyčka disponuje špičkovou technologií šetrného mytí. Nabízíme čištění interiérů a exteriérů pro osobní vozidla i dodávky. Nově nabízíme také ruční mytí interiérů i povrchu karoserie, leštění tvrdým voskem a samoobslužné boxy.

9MKR GROUP - eu, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chvalín 79, Nové Dvory - Chvalín Bezdlužná

Náš mobilní bar v návěsu umožní uspořádat akci na jakémkoliv místě. Součástí je bar a pípa, myčka, lednička, hudební aparatura, televizory, party osvětlení, topení i klimatizace, a to vše na nejvyšší profesionální úrovni. Specializujeme se také na přestavby návěsů na zakázku, zajišťujeme…

10UNITED-C s.r.o. - Renovace veteránu v Praze

Podbabská 81/17, Praha 6-Bubeneč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máte v garáži veterána a nevíte co s nim? My Vám ho zrenovujeme! Navštivte náš kosmetický autoservis v Praze. S námi bude vaše auto vypadat opět skvěle. Navštivte náš web a zjistěte víc o naši široké nabídce služeb.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace karoserie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Renovace karoserie zahrnuje opravu poškození, jako jsou díry, škrábance a koroze. Renovace karoserie může také zahrnovat nátěr karoserie, aby se zlepšil vzhled vozidla.

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho odborníků, kteří mají zkušenosti s renovací karoserie. Tyto odborníci používají nejmodernější technologie a materiály, aby zajistili, že vaše vozidlo bude vypadat jako nové. Renovace karoserie může být také důležitá pro prodloužení životnosti vozidla a zlepšení jeho hodnoty.

Pokud hledáte odborníka na renovaci karoserie v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na kvalitní služby a profesionální přístup. Renovace karoserie je důležitá pro udržení vašeho vozidla v dobrém stavu a pro zlepšení jeho vzhledu. Kontaktujte odborníky na renovaci karoserie v oblasti Střední a Severní Čechy a získejte zpět své vozidlo do původního stavu.