Renovace prkenné podlahy – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1HAMED s r. o.

Krombholcova 3689, Mělník
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Prodej a pokládka podlahových krytin. Nabídka PVC, koberců, linolea, masivních dřevěných parket, vinylových dílců a plovoucích podlah. Zajišťujeme montáž veškerých námi dodávaných podlah. Provádíme úpravy podkladu podkladu samonivelační vyrovnávkou.

2RIstavby CZ s.r.o.

Jsme poměrně mladou firmou, která má však za sebou řadu zkušeností i rozsáhlejších projektů. Do našeho týmu se snažíme vybírat zaměstnance spolehlivé s nejlepšími znalostmi a praxí v oboru. Samozřejmostí je jejich další vzdělávání v oblasti nových technologií a materiálů. Jsme držiteli několika…

3STAVBY STRNAD s.r.o. - STAVEBNÍ FIRMA A PILA POLEPY

4.8
★★★★★
★★★★★
(29)
Polepy 215, Polepy Bezdlužná

Provádíme stavby rodinných domů na klíč a rekonstrukce i zateplení fasád včetně průmyslových objektů. Dále vyrábíme stavební řezivo a latě, fošny, hranoly i prkna, plotové dílce, palubky obkladové a podlahové, lišty, impregnace dřeva máčením, střechy a montáž krovů.

4FILIP - pokládka podlahových krytin s.r.o.

Branická 797, Praha 4- Braník
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Dodáváme a pokládáme podlahové krytiny - parkety, masivní i vícevrstvé prkenné podlahy, laminátové podlahy, koberce, PVC, vinylové krytiny. Provádíme renovace dřevěných podlah.

5Dufek Radomír

Pokládme parkety a koberce, renovujeme parketové a prkenné podlahy.

6Jindřich Král

Naším oborem jsou renovace parket a prkenných podlah.

7VLÁŠKOVÁ Jiřina

Pokládka a renovace vlysových, parketových, prkenných podlah, povrchové úpravy ekologickými laky a oleji.

8Brisudová Veronika

Hornická 190, Lom Bezdlužná

Zaměřuji se na renovace starých parket a prkenných podlah včetně broušení a lakování i tmelení. Dále pokládám veškeré podlahové krytiny a nabízím práce se dřevem.

9Vorel Radek - Renovace dřevěných podlah

Kompletní renovace dřevěných podlah. Broušení lakování a olejování parket a prkených podlah. Pokládka laminátových a třívrstvých plovoucích podlah. Poradsnství a zhotoveňi cdnové nabídky.

10Šádek Jan

Děláme a provádíme pokládku veškerých podlahových krytin i také renovace starých parket a prken.


Firmy v dalších lokalitách


Renovace prkenné podlahy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Renovace prkenné podlahy najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.