Repase měřidel – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada specialistů na repasi měřidel. Tyto odborníky ocení zejména průmyslové podniky, které potřebují spolehlivé a přesné měření.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Novák Josef - REPAS1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Jeronýmova 555, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme průmyslové armatury, čerpadla, kotle, radiátory, expanzní nádoby, pojistné ventily, regulační ventily, kompresory, topenářský, vodoinstalační materiál.

2MK PC SERVIS, Musil Štěpán

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lánská 167, Líbeznice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma MK PC SERVIS se zabývá servisem a prodejem PC techniky a všemi dalšími službami, které s chodem výpočetní techniky souvisí. Nabízí internetový prodej počítačů, notebooků, komponentů, monitorů, příslušenství, tiskáren, GPS navigací, mobilů, ale i detektorů kovů.

3GEOTRONICS Praha, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(34)
Pikovická 206/11, Praha 4 Bezdlužná

Nabízíme geodetické přístroje Trimble, totální stanice, teodolity, nivelační přístroje, GPS, DGPS, RTK, GPS pro GIS, stavební lasery, dálkoměry, software. Poskytujeme servis Geodimeter a Zeiss, kalibraci a repasování baterií.

4Vlachý Jakub - JADAL.CZ1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(97)
V olšinách 966/21, Praha 10 - Vršovice Bezdlužná

Prodej a servis elektrického nářadí, zahradní, hobby i profi techniky výrobců BOSCH, MAKITA, HITACHI, DEWALT, METABO, NAREX, MILWAUKEE, AEG, PROTOOL, FESTOOL, SOLO, FISKARS, KÄRCHER, POWERPLUS. Nabízíme měřící a kompresorovou techniku, provádíme repas baterií, provoz e-shopu.

5Vodoměry Praha, s.r.o. - Prodej on-line, e-shop

Prodáváme bytové, domovní a průmyslové vodoměry, měřiče tepla, dávkovací zařízení, šroubení k vodoměrům, pomocný a instalatérský materiál společnosti Slovarm. Také magneticko-indukční průtokoměry a zařízení na přenosy stavu vodoměrů. Provádíme i opravy a repase všech typů vodoměrů.

6SERVIS A MONTÁŽE VAH DĚČÍN1 pobočka

Provádíme servis a nabízíme prodej a výkup a montáže a repase všech druhů vah a vážicích systémů a závaží a zajišťujeme úřední ověření jako je cejchování a záruční a pozáruční opravy a to včetně generálních a také i poskytujeme poradenskou činnost v oboru.

7Zkušebna měřičů tepla a vodoměrů Litoměřice, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(5)
Českolipská 689/1, Litoměřice Bezdlužná

Naše firma se zabývá montáží, demontáží, ověřováním stanovených měřidel tepla. Dále spolupracujeme s dodavateli a výrobci vodoměrů, měřičů tepla a jejich členů, působících u nás i v zahraničí. Součástí informačního systému AMS a zároveň zárukou vysoké úrovně jakosti výkonů je úzká spolupráce…

8Calibra 2000

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Revoluční 185/43, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na prodej, montáže, opravy, servisy a kalibrace vah, včetně kalibračních listů. Prodáváme nové i repasované váhy.

9Mgr. Marija Čičina, Ph.D. - Aku-bat.cz

4.6
★★★★★
★★★★★
(39)
bratří Dohalských…, Praha 9-Vysočany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej baterií, akumulátorů i testerů baterií, nabíječek a příslušenství pro baterie. Dále zajišťujeme repasování baterií i aku nářadí. Provádíme servis i kontroly a instalaci UPS včetně záložních zdrojů. Prodáváme autobaterie, solární panely, regulátory a…

10IMSEA s.r.o. (Praha)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Tovačovská 3337/2d, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a dodáváme pásové váhy, průtočné váhy, průjezdové váhy, šnekové váhy, vážící a dávkovací podavače a váhy, vážení ve skluzu, siloměry, hlídače, indikátory a detektory kovu pro dopravníky a potrubí. Nabízíme servis a vývoj elektroniky na míru.


Firmy v dalších lokalitách


Repase měřidel v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Repase měřidel zahrnuje kompletní servis, včetně kalibrace a opravy. Díky tomu jsou měřidla opět plně funkční a přesná. Výhodou repase je také nižší cena oproti nákupu nových měřidel. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro repasi měřidel v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí.