Revize spalinových cest – Střední a Severní Čechy

Revize spalinových cest je důležitou součástí údržby vozidel, která zajišťuje bezpečnost a ochranu životního prostředí. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít řadu specializovaných autoservisů, které nabízejí tuto službu.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1HLAVÍN Jiří s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Plzeňská 198/49, Praha 5 Bezdlužná

Vložkujeme komíny, měříme emise do 200kW. Nabídka třísložkového odkouření, prohlídky kamerou, frézování komínů, čištění a pasportizace.

2Kominictví spol. s r.o.

Kominictví. Vložkování komínů, opravy komínů, instalace a výměna komínových látek. Revize a kolaudace kouřových cest s použitím kamery. Měření emisí.

3Weishaupt Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Pulečný 85, Pulečný Bezdlužná

Nabízíme komplexní služby v oboru plynových a tlakových zařízení.

4TEMKO TECHNIK, spol. s r.o.

Nabídka autorizovaného měření emisí a účinnosti spalování, kontrolujeme spalinové cesty i kotle, stanovujeme užití energie a provádíme revize vzduchotechniky.


Firmy v dalších lokalitách


Revize spalinových cest v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Revize spalinových cest zahrnuje kontrolu emisí výfukových plynů a dalších součástí, které ovlivňují kvalitu výfukových plynů. Autoservisy v oblasti Střední a Severní Čechy využívají moderní technologie a vybavení, aby zajistily přesné a spolehlivé výsledky revize spalinových cest. Díky této službě mohou řidiči zajistit, že jejich vozidla splňují přísné emisní normy a přispívají k ochraně životního prostředí.