Roční vozy – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1AUTO GREMOS, spol. s r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(157)
Zahradní 300/3, Liberec XI –… Bezdlužná Ověřená

Využijte autorizovaný prodej vozů Škoda a servis vozů Škoda od AUTO GREMOS. Máme pro vás nové vozy Škoda, skladové vozy Škoda i předváděcí vozy Škoda. Nabízíme výhodné financování vašeho vozu.

2LAURETA AUTO a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(207)
Nádražní 307 , Mladá Boleslav…
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se prodejem nových vozů značky Škoda, výkupem a prodejem ojetých a zánovních vozů. Nabízíme skladové vozy, ale také předváděcí vozy a náhradní díly. Přinášíme komplexní servisní služby na vysoké profesionální úrovni. Navíc nabízíme referentské vozy Škoda plus.

3AUTO GREMOS, spol. s r.o. (Jablonec nad Nisou)1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(157)
Zahradní 300/3, Liberec XI-Růžodol I Bezdlužná

Jsme autorizovaný servis Škoda a poskytujeme záruční i pozáruční servis pro osobní vozy. Nabízíme prodej nových vozů Škoda a provádíme měření emisí. Pořiďte si auto výhodně s naším financováním a akčními nabídkami. Využijte snadného a pohodlného objednání do servisu z pohodlí domova.…

4Bardoň Pavel

Opravy motorových vozidel, přípravy a provedení STK. Prodej náhradních dílů.

5Miroslav Černý- Autoservis

Do Blatin 373/5, Praha 5 - Zličín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme opravy i pravidelné prohlídky a údržby dle doporučení výrobcem na všechny typy vozidel, diagnostiky vozidel, opravy a úpravy řídících jednotek, přípravy a zajištění STK + ME, veškerý servis vozidel na alternativní pohon CNG a LPG.

6ATOM Czech s.r.o.

Provádíme kompletní opravy vozů všech značek včetně diagnostiky vozů a měření emisí i veškeré montáže elektroniky do vozů. Příprava vozů na STK a emise. Poskytujeme opravy a výměny pneumatik. Nabízíme prodej náhradních dílů a materiálu. Můžete získat prohlídky zdarma.

7TECHNIKON spol. s r.o.

Specializujeme se na školení řidičů a technické prohlídky (kontroly) na všechny typy motorových manipulačních (vysokozdvižných, nízkozdvižných a ostatních) vozíků. Provádíme roční provozní kontroly dopravníků a zásobníků sypkých hmot dle NV čísla 378/2001Sb.

8Liberecký servis VZV spol. s r.o.4 pobočky

Domky 136, Liberec - Ostašov
Dnes už má zavřeno

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami manipulační techniky, vysokozdvižných vozíků a vozů Destacar včetně dodání náhradních dílů. Zajišťujeme technické kontroly VZV, řidičské průkazy a roční opakovací školení řidičů. Provozujeme půjčovnu manipulační techniky a automobilů.

9LomCars.cz

3.2
★★★★★
★★★★★
(4)
Litvínovská, Lom, Lom
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej vozů Škoda a Volkswagen. Poskytujeme roční garanci na stav vozu a doživotní garanci na stav kilometrů.

10AUTO MASARIK s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Parkáně 367/14, Beroun
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autorizovaný prodej vozů Škoda. Autobazar a prodej ročních ojetých vozů. Výkup vozů na protiúčet za hotové a do komise. Autoservis pro vozy Škoda a ostatní automobilové značky. Měření emisí a zajištění STK. Možnost zapůjčení náhradního vozidla a autopůjčovna. Prodej náhradních dílů a odtah.


Firmy v dalších lokalitách


Roční vozy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Roční vozy najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.