Rodinné školky – Střední a Severní Čechy

Rodinné školky v oblasti Střední a Severní Čechy jsou ideální volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní vzdělání pro své děti. Tyto školky se zaměřují na individuální přístup ke každému dítěti a poskytují jim příjemné prostředí, ve kterém se mohou rozvíjet a učit se novým věcem.

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1Mateřská škola V Zahradě

Jungmannova 416, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Mateřská škola V Zahradě poskytuje dětem individuální péči a kvalitní stravování. O děti se starají kvalifikované učitelky. Mateřská školka zajišťuje dětem zájmové kroužky – výuka anglického jazyka, jóga, hra na flétničku nebo kurzy plavání.

2Mateřská škola Milíčův dům, Praha 3, Sauerova 2/1836

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Sauerova 1836/2, Praha 3 – Žižkov Bezdlužná Ověřená

V naší mateřské škole poskytujeme předškolní vzdělání pro děti od 3 do 6 let. Naše školka je rozdělena do 4 tříd, z toho 2 jsou určeny pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. Podporujeme vliv rodiny na dítě v zájmu zdravého rozvoje dítěte. Hrdě se hlásíme k odkazu našeho zakladatele …

3DĚTSKÁ SKUPINA Alma, z.s.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Do Klecánek 133, Klecany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme soukromou mateřskou školu s rodinnou atmosférou, která respektuje individuální potřeby každého jedince. Dále nabízíme výuku anglického jazyka, logopedie i dalších výchovně vzdělávacích kroužků. Pořádáme příměstské tábory a další řadu akcí pro děti včetně besídek.

4Dětská skupina Alma, z. s. – Duhovka1 pobočka

Drasty 37, Klecany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme mateřskou školu v rodinném domku se zahrádkou ve městě Klecany-Drasty. V naší školce respektujeme individualitu každého dítěte. Vytváříme dobře připravené, podnětné a bezpečné prostředí. Kontaktujte naší MŠ pro více informací.

5Montessori školka a vzdělávací centrum Vyšehrádek s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vratislavova 28/12, Praha 2-Vyšehrad Bezdlužná Ověřená

Centrum, které dopoledne a část odpoledne slouží dětem, potažmo rodičům, jako denní hlídání dětí s Montessori přístupem, v pozdějších odpoledních hodinách až do večera, slouží ke cvičením, kroužkům, besedám, přednáškám a podobným aktivitám. O víkendech se můžete těšit na umělecké dílny, divadélko,…

6Česko-anglická Montessori mateřská škola Život hrou, s.r.o.

Provozujeme česko-anglickou mateřskou školu, rodinné vzdělávací centrum a Montessori třídy, i ZŠ. Zaměřujeme se především na správný rozvoj dětí v předškolním věku a přirozenou výchovu dítěte. Speciálně klademe velký důraz na výuku angličtiny pro děti. v našem modelu aplikujeme mentoring a …

7Mateřská škola, Malostranská, Zruč nad Sázavou

Mateřská škola je prototypem rodinné školky, je dvoutřídní a poskytuje předškolní vzdělávání dětem od 3 do 6-7 let.

8Soukromá mateřská škola SEDMIKRÁSKA, s.r.o.

Provoz soukromé mateřské školy pro 40 dětí s jídelnou. Soukromá MŠ s celodenním provozem pracující podle školního vzdělávacího programu „Jsme jedna velká rodina".

9Školička Domeček

Provoz soukromé školky rodinného typu pro děti od 2 do 6 let.

10Baby Club OTTOMÁNEK s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(26)
Střední 2121, Černošice Bezdlužná

Baby Club OTTOMÁNEK s.r.o. je soukromé zařízení, které od 1.9.2007 nabízí služby pro rodinu z oblasti výchovy, vzdělávání, poradenství a aktivního využití volného času. Provozujeme mateřskou školu s plaváním pro děti od 3 do 7 let, plavání kojenců, batolat a předškolních dětí, dětský klub pro děti…


Firmy v dalších lokalitách


Rodinné školky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Rodinné školky v oblasti Střední a Severní Čechy mají kvalifikované pedagogy, kteří mají zkušenosti s výchovou a vzděláváním dětí. Díky tomu jsou schopni poskytnout dětem nejen základní vzdělání, ale také podporu v rozvoji jejich osobnosti a schopností. Rodinné školky v oblasti Střední a Severní Čechy jsou také ideální pro rodiče, kteří hledají flexibilní řešení pro péči o své děti. Tyto školky nabízejí různé programy, které jsou přizpůsobeny potřebám rodičů a dětí. Díky tomu si mohou rodiče vybrat program, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám a časovým možnostem. Pokud hledáte kvalitní rodinnou školku v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě byste měli zvážit možnosti, které vám tyto školky nabízejí.