Rozvoz obložených baget – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1PODBLANICKÉ LAHŮDKY

Společnost Podblanické lahůdky se zabývá výrobou a rozvozem lahůdek. Zajišťují catering na rodinné oslavy a firemní akce. Jejich odběrateli jsou: potraviny, kavárny, cukrárny, pekárny, řeznictví, jídelny, restaurace, školící střediska a provozovny rychlého občerstvení na Vlašimsku, Benešovsku a v…

2Růzha Antonín - lahůdky Mělník

4.4
★★★★★
★★★★★
(66)
Kněžny Emmy 226, Mělník Bezdlužná

Vyrábíme lahůdky, saláty, polotovary, masné výrobky a teplou kuchyni. Při výrobě našich lahůdek používáme zboží od tradičních českých firem. Pro větší a pravidelný odběr zajistíme rozvoz. Pro příležitostné objednávky lze využít osobního odběru na naší provozovně. Občerstvení na firemní a…

3NIKA CHRASTAVA s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(252)
Nádražní 172, Chrastava-Dolní…

Společnost se zabývá výrobou a rozvozem lahůdek, masných výrobků a také specialit studené kuchyně, jako jsou např. obložené chlebíčky, smaženky, saláty, pomazánky, obložené bagety a bulky, aspikové výrobky, knedlíky.

4Masič Zdeněk

3.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Gluckova 130, Litvínov-Janov Bezdlužná

Děláme výrobu a nabízíme rozvoz hotových jídel a baget a také knedlíků.

5KOUBEK JOSEF-VÝROBA LAHŮDEK-LOVOSICE

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Osvoboditelů 201/4, Lovosice Bezdlužná

Koubek Josef - Výroba studené kuchyně. Naše firma působí na trhu již od roku 1992. Zabýváme se výrobou klasické studené kuchyně. Vyrábíme klasické uzeninové a zeleninové saláty, obložená vejce, aspikové výrobky (aspikové misky, aspikové závitky a dorty), obložené chlebíčky. Dále také plníme a…

6Luboš Špindler

3.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Sosnová 98, Sosnová Bezdlužná

Výroba a rozvoz lahůdek. Nabídka těstovinových i zeleninových salátů, obložených mís, chlebíčků, baget, knedlíků a listového těsta.

7Chlebíčky Letná s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(227)
Milady Horákové 815…, Praha 7-Holešovice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Výroba a prodej obložených chlebíčků, mís, chuťovek, pomazánek a majonézových, bramborových, zeleninových a jiných lahůdkových salátů a šunkových závitků i prodej stáčených moravských vín.

8Michaela Polanská- JÍDLO S DOVOZEM ZE CVIKOVA

Nerudova 264, Cvikov Bezdlužná

Nabízíme Vám rozvoz teplých a studených jídel vlastní výroby. Naše nabídka je určena jednotlivcům i firmám.

9BAKARIA s.r.o.

Výroba pekárenských a cukrářských výrobků včetně prodeje a rozvozu plněných baget, sendvičů, salátů či sladkého a slaného pečiva.

10BON DELIKATES s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Sokolovská 79/81, Praha 8-Karlín

Lahůdkářské výrobky z vlastní výroby, Dále jídelna s širokou nabídkou hotových jídel a nápojů. Zajišťujeme výrobu a rozvoz lahůdkářských specialit na objednávku, jako jsou chlebíčky, chuťovky a obložené mísy, lahůdkové dorty, aspiky a obložené misky či bagety.


Firmy v dalších lokalitách


Rozvoz obložených baget v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Rozvoz obložených baget najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.