Ručně vyráběný nábytek – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1La Kredenc

Dekorace a bytové doplňky ve stylu francouzského venkova, kuchyňský a bytový textil, truhlíky, hodiny, košíky, keramika, francouzská přírodní mýdla a levandulové pytlíky a nově také originální ručně vyráběný masivní nábytek. To vše provoněné romantikou Provence.

2La Casa Nova, spol. s r.o. - Zahradní nábytek e-shop1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rudolfovská 522/134a, České Budějovice
Otevřeno od 9:00

Prodej a nabídka ručně vyráběného moderniho zahradního nábytku vyrobeného z ratanu, podle našich designů a s naším dohledem nad kvalitou, nabízíme na českém trhu velmi kvalitní luxusní zahradní nábytek ze Skandinávie od společnosti Skargaarden, který patří k naprosté špičce zahradního nábytku z…

3ASSO, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Biskupská 1141/8, Praha 1 - Nové Město
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Netradiční koupelnové studio s širokou nabídkou obkladů a dlažeb ve špičkovém designu a kvalitě. Nabízíme také doplňkový sortiment.

4Ježek Pavel- Zahradní nábytek

Nabídka ručně vyráběného originálního dřevěného zahradního nábytku.

5Soul Home - Postele Hypnos

Korunní 1284/54, Praha 2 - Vinohrady
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Prodej luxusních vysokých čalouněních postelí Hypnos, lůžkoviny Brinkhaus, hedvábné lůžkoviny Gingerlily, Winterhome, bavlněné povlečení Quagliotty, nábytek do ložnici,obýváku a jídelny. Na své si přijdou milovníci stylu art deco, vintage, industry, provance.

6AK Trading s.r.o.

Specialzujeme se na dodávky ručně vyráběných předmětů z Thajska. Prodej šperků, keramiky, porcelánu, obrazů, oblečení, interiérového a zahradního nábytku. E - shop.

7Šmiraus Jan - Somango.cz e-shop

Dovážíme exotické ručně vyráběné zboží z Afriky. Prodáváme ebenové sošky, masky, obrazy Tingatinga a masajské šperky, z Asie keramika a teak, a ze Středozemí italské a řecké potraviny a delikatesy. Zabýváme se tvorbou „etno exotic designu“, provozujeme e-shop.

8WERDINA trade s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Jetřichovická 747/18, Praha 9 Bezdlužná

Firma WERDINA trade s.r.o. se zabývá prodejem masivního nábytku, jedna se hlavně o zahradní nábytek – zahradní masivní stoly , zahradní masivní lavice a zahradní masivní židle. Náš nábytek je vyráběny ručně.

9EKOPRAG CZ s.r.o. - Navsarishop

Vikova 1, Praha 4 Bezdlužná

Originální indický nábytek a bytové dekorace přináší internetový obchod Navsarishop. Internetový obchod nabízí koloniální nábytek z Indie, který je ručně vyráběn z masivního tropického dřeva.

10Homelove group s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Pražská 62/116, Ústí nad Labem
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Nabízíme nábytek, který je ručně vyráběný v původních manufakturách ve východní a jihovýchodní Asii. Každý kus je jedinečný originál.


Firmy v dalších lokalitách


Ručně vyráběný nábytek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Ručně vyráběný nábytek najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.