Rychlomontážní háky – Střední a Severní Čechy

Rychlomontážní háky jsou ideálním řešením pro všechny, kteří hledají rychlou a snadnou montáž. Tyto háky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velmi odolné vůči vnějším vlivům.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1TEDOX s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Blatenská 59, Březnice

Výroba a prodej vázacích prostředků, manipulační techniky i zdvihacích zařízení. Dále prodej svařovacích kukel, odsávání a dýchacích jednotek.

22TS s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(59)
Huťská 3322, Kladno 1 - Dubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme zvedací a manipulační techniku, vázací prostředky a související sortiment. Provádíme montáže řetězových a kombinovaných vazáků a vazáků z ocelových lan včetně servisu, oprav a revizí.V nabídce ložiska a gufera od renomovaných českých i zahraničních výrobců.

3SAFETEX CS, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
J. Š. Baara 1942, Děčín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na upínací a zvedací techniku. Na našem eshopu naleznete upínací soupravy pro zajištění přepravovaného nákladu proti pohybu, vázací techniku, řetězové vazáky a zvedací prostředky pro manipulaci s břemeny a další zvedací zařízení. Prodáváme také popruhy slackline.


Firmy v dalších lokalitách


Rychlomontážní háky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy jsou rychlomontážní háky velmi oblíbené, protože umožňují rychlou a snadnou montáž bez nutnosti použití speciálního nářadí. Díky svému designu jsou tyto háky vhodné pro různé účely, jako například pro zavěšení světelných dekorací, rostlin nebo jiných předmětů. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní háky pro vaše potřeby, rychlomontážní háky jsou tou správnou volbou.