Rychlý odkup nemovitostí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 33 nalezených Filtry

1AGRA Český ráj a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Všeň 124, Všeň Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se živočišnou výrobou a rostlinnou výrobou. Nabízíme prodej hovězího masa a prodej krmného obilí. Provozujeme jídelnu ve Všeni. Dále nabízíme pronájem a prodej nemovitostí, pronájem zemědělské půdy a odkup zemědělské půdy. Součástí našeho areálu je Galerie Český ráj.

2Síť Realit s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(12)
Škroupovo náměstí…, Praha 3 -Žižkov Bezdlužná

Poskytujeme kvalitní nabídku realitních služeb a zprostředkujeme prodej Vaší nemovitosti a zajistíme kompletní právní a finanční servis od Síť Hypoték.cz a vykupujeme nemovitosti a řešíme dluhy a exekuce a 100 % provize a dále i žádné poplatky za založení vlastní pobočky.

3SANZ Group Czech s.r.o.1 pobočka

Naše společnost se zahraničním kapitálem zajišťuje komplexní služby v oblasti investic do realit, nemovitostí a podniků a řešením i výkupem exekucí a pohledávek v celé České republice. Dále se zabýváme přímým prodejem dřevěných pelet, prodejem dřeva a řeziva a ložisek. Na těchto službách, které…

4REALITY - BYTY Černý, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(18)
Kostelní 10, Liberec Bezdlužná

Provozujeme realitní kancelář s kompletní nabídkou služeb v oboru - prodej a pronájem domů, bytů, pozemků, komerčních objektů, odkupy nemovitostí, tržní ocenění, znalecké posudky, právní poradenství, finanční služby - hypotéky, půjčky, oddlužení.

5REHYPEX, s.r.o.1 pobočka

2.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Fügnerova 667/7, Liberec IV

Naším oborem je nabídka služeb v oblasti realit, hypoték, vyplácení pohledávek (exekucí), oddlužení nemovitostí, hypotéky z bankovního i nebankovního sektoru. Výkupy nemovitostí. Zajistíme prodej, zprostředkujeme pronájem, najdeme vhodnou nemovitost pro velké investory i jednotlivce.

6JOHN KAREL

Zabývají se prodejem a výkupem nemovitostí, jejich správou a údržbou. Nabízí pronájem a prodej bytů, domů, komerčních nemovitostí, pozemků i garáží. Poskytují také realitní poradenství.

7LILAN, s.r.o. (pobočka Děčín IV-Podmokly)3 pobočky

3.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Bezručova 585/18, Děčín IV-Podmokly Bezdlužná

Realitní servis. Prodej a pronájem nemovitostí. Znalecké posudky, exekuce i hypotéční úvěry.

8Reality-Sever s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(21)
B. Egermanna 156, Nový Bor-Arnultovice Bezdlužná

Realitní kancelář. Realitní služby v Severních Čechách. Prodej a pronájem bytů, domů, pozemků, komerčních prostorů a jiných nemovitostí. Úvěry a exekuce.

9REA - realitní kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Tř. T. G. Masaryka…, Nový Bor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realitní a právní služby. Servis, smlouvy, odhady, financování a exekuce. Prodej, koupě a pronájem bytů, domů, chalup, pozemků, nebytových prostor i komerčních nemovitostí.

10Stavební bytové družstvo Bižuterie

Vítězslava Nezvala…, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní správu budov a nemovitostí. Staráme se tedy o služby ekonomické, právní, technické i administrativní. Dále provádíme revize budov, jejich rekonstrukce a opravy.


Firmy v dalších lokalitách


Rychlý odkup nemovitostí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Rychlý odkup nemovitostí najdete 33 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 30 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 10 firem v regionu Střední a Severní Čechy.