Sada na opravu brzd – Střední a Severní Čechy

Sada na opravu brzd je nezbytnou součástí každého vozidla. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou sadu na opravu brzd v oblasti Střední a Severní Čechy, máte štěstí.

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1DS Sihelsky s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Veltrubská 543, Kolín Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na autodopravu. Provádíme dopravu sypkých hmot sklápěcími návěsy o objemu 29-50 m3, servis nákladních vozidel. Mezi naše služby patří běžná oprava, brzdová diagnostika, měření geometrie tahačů i návěsů, svařování hliníku, ověřování tachografů a další. V areálu společnosti…

2Pokorný Bohumil – Broušení klikových hřídelí a válců

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Hovorčovice 382, Hovorčovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme rodinnou brusírnu válců a hřídelí s 50letou tradicí. Poskytujeme vám profesionální služby v oblasti oprav motorů a renovace strojních součástí. Využijte opravy hlav válců, opravy bloků motorů, broušení klikových hřídelí a další služby.

3Pneuservis Mráz

4.8
★★★★★
★★★★★
(70)
Zápy 367, Brandýs nad Labem…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Potřebujete nové pneumatiky, přezout Váš vůz na zimu nebo namontovat tažné zařízení? Autoservis Mráz nabízí kompletní služby pneuservisu a rychloservisu v okrese Praha-východ. Provozujeme také pneuservis nákladních vozidel a pneuservis zemědělské techniky. Sídlíme v obci Zápy (Brandýs nad…

4Autoservis Mika s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
U mateřské školy…, Praha 9 - Prosek
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Servisní síť BOSCH CAR SERVICE Autoservis Mika s.r.o. Praha 9 - Prosek provádí opravy všech vozidel, měření emisí, revize LPG, diagnostika, geometrie, elektrikářské práce, renovace světel, klimatizace, pneuservis, test tlumičů, zajištění STK, správy vozových parků, odtahová služba a další odborné…

5K + K AUTOCENTRUM CZECH s.r.o.4 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(181)
K Raškovci 1115, Kolín
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Prodáváme náhradní díly na veškeré osobní a dodávkové automobily - autodíly ŠKODA, AUDI, SEAT, VW a další. Dále nabízíme autodoplňky, provozní kapaliny, autochemii i autokosmetiku, příslušenství, díly na přívěsné vozíky, motocyklové doplňky, autobaterie či dílenské a servisní produkty.

6Roman Kout - AUTO - ELEKTRO

4.6
★★★★★
★★★★★
(27)
Hlízov 174, Hlízov
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Diagnostika elektronických i jiných systémů v motorových vozidlech. Diagnostika a veškeré automechanické práce pro všechna osobní a dodávková vozidla. Opravujeme alternátory, startéry, dynama. Nabízíme veškeré automechanické práce. Připravíme Váš vůz na STK, zajistíme STK. Autoelektrikářské práce…

7Tichý David

Kounice 250, Kounice Bezdlužná

Oprava automobilů.

8LOCKAR Automotive s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(32)
Loket 51, Loket Bezdlužná

Autoservis, odtahová služba a půjčovna automobulů.

9Volek Radek

Autoservis a pneuservis. V případě nehody Vaše nefunkční auto odtáhneme a půjčíme vám náhradní vozidlo.

10Pařízek Autodíly s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(186)
Vlašimská 2206, Benešov Bezdlužná

Prodáváme výfuky a autodíly na všechny typy aut, motorové a převodové oleje, filtry, spojky, brzdové systémy, pneumatiky a další. Dále provádí opravy a údržby motorových vozidel (kromě motocyklů). Provoz autoservisu, pneuservisu, myčky aut a prodej autodílů, specializace na autovýfuky. Motorové a…


Firmy v dalších lokalitách


Sada na opravu brzd v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V této oblasti najdete mnoho specializovaných prodejců, kteří nabízejí široký výběr sad na opravu brzd pro různé typy vozidel.

Sada na opravu brzd je složena z několika dílů, včetně brzdových destiček, brzdových kotoučů, brzdových hadic a brzdových třmenů. Tyto díly společně tvoří kompletní sadu na opravu brzd, která zajišťuje bezpečné a spolehlivé brzdění vašeho vozidla.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho prodejců, kteří nabízejí široký výběr sad na opravu brzd od různých výrobců. Tyto sady jsou k dispozici pro různé typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a motocyklů.

Při výběru sady na opravu brzd je důležité zvolit kvalitní a spolehlivé díly, které zajistí bezpečné brzdění vašeho vozidla. Proto je dobré se poradit s odborníky a vybrat si sady od renomovaných výrobců.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho specializovaných prodejců, kteří nabízejí široký výběr kvalitních a spolehlivých sad na opravu brzd. Tyto sady jsou k dispozici za konkurenceschopné ceny a jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a spolehlivé díly pro své vozidlo.

Výběr správné sady na opravu brzd je klíčovým faktorem pro bezpečné a spolehlivé brzdění vašeho vozidla. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho prodejců, kteří nabízejí široký výběr kvalitních a spolehlivých sad na opravu brzd pro různé typy vozidel. Vyberte si tu správnou sadu a užijte si bezpečnou jízdu.