Sadovnická projekce – Střední a Severní Čechy

Sádovnická projekce je v oblasti Střední a Severní Čechy stále více vyhledávanou službou. Tento typ projektování zahrady se zaměřuje na vytvoření harmonického prostoru, který bude plně v souladu s přírodou.

1–10 firem z 88 nalezených Filtry

1Lesprojekt Stará Boleslav s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Šarochova 1328, Brandýs nad Labem -… Bezdlužná Ověřená

Nabídka služeb v oblasti lesnictví, zajištění hospodářských plánů, provádění zeměměřičských prací.

2Vetom Zbraslavice, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zbraslavice 33, Zbraslavice Bezdlužná

Nabízíme veškeré stavební práce, rekonstrukce, půdní vestavby, zateplování budov, obklady, dlažby nebo sádrokartonové systémy.

3DEVELOPER mb s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krajířova 137, Mladá Boleslav Bezdlužná

Provádí stavební práce, rekonstrukce, novostavby, stavby na klíč a demolice. Realizuje také developerské projekty. Zajišťujeme malířské, zednické, tesařské, obkladačské i sádrokartonářské práce.

4STUDIO MIJA,spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lísková 1121, Kamenice-Ládví Bezdlužná

Vypracováváme projektové dokumentace, navrhujeme interiéry a sadové i parkové úpravy. Zajištění stavebního povolení.

5Stavební firma Pazdera s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vlasákova 1635, Vlašim Bezdlužná

Stavební firma. Nabízíme realizace, rekonstrukce a demolice staveb včetně projektových služeb. Inženýrské sítě, opravy památkových objektů.

6HOSS a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Pavlíkova 466, Benešov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme výstavbu občanských i průmyslových staveb, rodinných domů a prodej stavebnin. Zemní práce, projektování. Prodej bytů.

7SAPIKO, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Vysoká Pec 252, Bohutín – Vysoká Pec Bezdlužná

Nabízíme stavební práce včetně zateplování, montáží sádrokartonových systémů, terénních úprav a odstraňování staveb.

8ANOMIS spol. s r.o.2 pobočky

Stavíme a rekonstruujeme domy i byty včetně komerčních prostor, půdních vestaveb a nástaveb. Realizujeme projektové dokumentace. Prodáváme materiál. Dále provádíme zemní práce, terénní úpravy, sádrokartony, malby, nátěry, krovy, střechy, fasády, rozvody, obklady a dlažby.

9ARBOREA RAKOVNÍK s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Dukel. hrdinů 2663, Rakovník II Bezdlužná

Nabízíme projektování a zakládání zahrad, montáž automatických závlah, pokládku zámkové dlažby, terénní úpravy a další stavební práce. Výsadby rostlin, zakládání trávníků i kobercových, ošetřování a kácení stromů i rizikových, likvidace pařezů. Pronájem stavebních plošin, provádíme řezy, vázání a…

10Nováčková Ivanka - SYRINGA1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dubská 1507, Kladno-Dubí Bezdlužná

Firma Ivanka Nováčková – Syringa působí na trhu již více než 20 let. Původní zaměření na drobné realizace a klasickou údržbu převážně menších ploch městské a obecní zeleně se rozvinulo do širokého záběru a dnes již provádíme realizace plošně významných krajinářských celků, jakými jsou lokální prvky…


Firmy v dalších lokalitách


Sadovnická projekce v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Sádovnická projekce v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální pro ty, kteří chtějí mít krásnou zahradu, která bude sloužit nejen jako místo k relaxaci, ale také jako prostor pro pěstování rostlin a zeleniny. Sádovnická projekce v oblasti Střední a Severní Čechy je založena na pečlivém plánování a výběru vhodných rostlin, které budou odpovídat klimatickým podmínkám a půdě v dané oblasti. Pokud hledáte profesionální služby v oblasti sádovnické projekce, neváhejte kontaktovat odborníky, kteří vám pomohou vytvořit zahradu vašich snů.