Sádrokartonové profily – Střední a Severní Čechy

Sádrokartonové profily jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále více populární. Tyto profily jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jsou ideální pro výstavbu příček, stropů a dalších konstrukcí.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1Krejčík Jaroslav - Stavební plasty

Výroba a prodej stavebních plastů, plastových profilů pro stavebnictví. Prodáváme stavebniny, sádrokartony, obklady a dlažbu, sanitární keramiku, lepidla a tmely. Koupelnové studio. Mícháme fasádní barvy, prodáváme zateplovací systémy.

2Stavebniny – Karel Freyburg

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Čs. armády 696, Zdice Bezdlužná

Náš obchod nabízí širokou paletu tradičních i netradičních prvků stavebního materiálu jako jsou cihly, omítky, fasády, izolace, dlažby, nářadí, střešní krytiny a jiné.

3Stavebniny Josef Pauzer

4.7
★★★★★
★★★★★
(62)
Všetatská 3, Tišice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. V našem sortimentu naleznete cihelné bloky, maltové směsi, sádrokartony, zateplovací systémy a další. Nabízíme také polystyren, zámkové dlažby, ztracené bednění, izolace, kari sítě a komíny. Zaměřujeme se také na vrchní probarvené omítky a jiné.

4HAVOS s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Kateřinská 495, Stráž nad Nisou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializujeme se na prodej různých druhů profilů, lišt z různých materiálů. Nabízíme také sádrokartonové profily a zateplovací materiál.

5Sucharda Ivan - Klempířská a pokrývačská činnost

Nabídka klempířských a pokrývačských prací, rekonstrukce bytů a interiérů, zateplování fasád, montáže sádrokartonů a střešních krytin. Zhotovení střech, komínů, parapetů a okapů. Provádíme montáž střešních oken a shazování sněhu ze střech. Vyrábíme také veškeré profilované prvky.

6TOP stavebniny s.r.o.1 pobočka

Sádrokartony, profily, příslušenství, fólie, zárubně, minerální podhledy, stavební chemie. Fasády a zateplování - polystyreny, lišty, perlinka a hmoždinky. Ztracené bednění, beton, roxory, kari sítě, geotextilie, lepenky, komíny, střešní okna, střešní krytiny a izolace.

7IC Praha, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Marodyho 25/3, Praha 9 Bezdlužná

Zakázková výroba a prodej spojovacího materiálu. V oblasti spojovacích materiálů se pohybujeme již od roku 1993, přičemž detailní profil firmy se vyhranil založením společnosti IC Praha, s.r.o. Společnost IC Praha je ryze soukromá společnost, která oslovila, nabídla a dodává již řadě významných…

8K & K STAVBY Praha s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
V polích 1794/8, Praha 4 - Krč Bezdlužná

Společnost provádí montáže sádrokartonů, minerální podhledy, suché podlahy a požární konstrukce.

9PROFILLIVING s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Ant. Suchého 2278, Kladno Bezdlužná

Naše společnost se zaměřuje na kompletní stavební práce. Provádíme zednické práce, rekonstrukce domů a bytů, obkladačské a sádrokartonářské práce, fasády a zateplování fasád a staveb, realizaci střech, zemní práce, pokládku zámkové dlažby, stavbu plotů, renovace koupelen a kuchyní.

10KLZ s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(112)
Východní průmyslová…, Plazy Bezdlužná

Stavební a hutní materiály, obklady, dlažby, koupelnové studio, fasádní studio, výroba betonářské oceli dle PD, sádrokarton, komíny, střechy. Výpočetní spotřeby materiálu, doprava materiálu auty s HR, řezání železných profilů na míru.


Firmy v dalších lokalitách


Sádrokartonové profily v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky své lehkosti a snadnému zpracování jsou sádrokartonové profily oblíbené mezi řemeslníky i laiky.

Výhodou sádrokartonových profilů je také jejich vysoká odolnost proti vlhkosti a plísním. To znamená, že jsou vhodné pro použití v koupelnách, kuchyních a dalších vlhkých prostorách. Díky svému designu jsou sádrokartonové profily také esteticky příjemné a lze je snadno přizpůsobit jakémukoliv interiéru.

Pokud hledáte kvalitní sádrokartonové profily v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na naše široké portfolio produktů. Nabízíme různé druhy profilů, které jsou vhodné pro různé účely. Naše produkty jsou vyrobeny z nejlepších materiálů a splňují nejvyšší standardy kvality.

Sádrokartonové profily jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá snadný a efektivní způsob, jak vytvořit nové příčky, stropy a další konstrukce. V oblasti Střední a Severní Čechy jsou tyto profily stále více populární a díky našemu širokému výběru produktů si můžete být jisti, že najdete ten správný profil pro vaše potřeby.