Sběr dřeva v lese – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1UHELNÉ SKLADY, KOVOŠROT1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(27)
Mělnická 91/1 , Libiš
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše rodinná firma byla založena roku 2004. Specializujeme se na rozvoz a prodej hnědého uhlí, výkupem barevných kovů, papíru a zpětný odběr elektro spotřebičů, kabelů a výkup kovů. Zdarma odvezeme vaše elektrospotřebiče. Kontaktujte nás!

2SORTO s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ploskovice 39, Ploskovice
Dnes už má zavřeno

Nabídka dopravních a spedičních služeb do Kazachstánu, Ruska, Moldávie a Albánie. Zajišťujeme přepravu velkých technologických celků i malých zásilek. Prodej nových i použitých palet, palivového dříví, ekobriket a pelet. Provádíme terénní úpravy.

3Starožitnosti pod Kinskou, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(8)
náměstí Kinských 76…, Praha 5-Smíchov Bezdlužná

Prodej starožitností - starožitý nábytek, komody, obrazy, stříbro nebo zlato, prsteny a další. Provádíme také výkup.

4PE + KA s.r.o.

Na Humnech 844/15, Liberec
Dnes už má zavřeno

Naše firma se specializuje na internetový prodej zahradní techniky a modelářských potřeb. Součástí našeho sortimentu je nabídka sekaček, vyžínačů, motorových a elektrických pil, sběračů listí, diamantových a abrasivních kotoučů i rozbrušovacích pil. Provozujeme také půjčovnu a servis.

5SURPAP TRANS s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Tuklaty (areál JZD), Úvaly Bezdlužná

Zabýváme se výkupem kovů, barevných kovů a papíru v neomezeném množství. Výkup probíhá ve výkupně Tuklaty nebo nás kontaktujte a my zajistíme odvoz vlastními prostředky. Nabízíme možnost kontejnerové dopravy, pronájem kontejnerů, odvoz nebezpečného odpadu, plastů, skla, dřeva a další.


Firmy v dalších lokalitách


Sběr dřeva v lese v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Sběr dřeva v lese najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.