Schizofrenie – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Domov pro osoby se zdravotním postižením Leontýn

Roztoky 53, Roztoky Bezdlužná

Organizace poskytuje celoroční pobytovou sociální službu osobám od 11 let, které mají sníženou soběstačnost a sníženou schopnost nebo dovednost uplatňovat vlastní práva z důvodu mentálního postižení a autismu, jejichž situace vyžaduje pravidelnou podporu jiné fyzické osoby v oblasti ošetřovatelské…

2TERAPIE.INFO, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hlaváčkova 123/17, Praha 5 Bezdlužná

Jsme privátní psychiatrie i psychologie a psychoterapie zaměřujeme se na deprese a fobie i poruchy příjmu potravy jako mentální anorexie a bulimie či nutkavé poruchy jako obsese, závislosti, psychózy (schizofrenie) a demence.U nás jen přímá platba.

3Psychiatrická léčebna Petrohrad, příspěvková organizace

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Petrohrad 1, Petrohrad
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí psychiatrickou lůžkovou péči. Poskytované péče jsou zejména tyto diagnostické kategorie, jako organické duševní poruchy a psychotické stavy, schizofrenní onemocnění i reakce na stres a poruchy adaptace. Zajišťují poradenskou činnost v oblasti sociální a právní problematiky.

4Mgr. Jiří Chvála - psychoterapie1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Žižkova 532, Benešov Bezdlužná

Nabídka individuální, párové a rodinné psychoterapie pro dospělé a děti od 6 let. Pomoc při řešení obtížných životních situací, psychických nemocí a vztahových problémů. Neřešitelné problémy neexistují, existují jen snadná a nesnadná řešení!

5Mgr. Klára Pešková

Nabízím osobní psychologické konzultace či online konzultace přes skype. Nevěnuji se tématům závažnějších duševních poruch (schizofrenie, schizofrenní poruchy, poruchy s bludy, atd.).

6Janssen - Cilag, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Karla Engliše 3201, Praha 5 Bezdlužná

Naším oborem jsou léky na léčbu anémie, epilepsie, schizofrenie či onkologické bolesti a Alzheimerovy choroby.

7ANTEROLI s.r.o.

Naše odborné zaměření - úzkostné a neurotické stavy, posttraumatické stresové reakce, poruchy nálady včetně vážných depresí či mánií, psychotické stavy zahrnující i těžké schizofrenie, poruchy spánku, pocity vyčerpání, gerontopsychiatrie (poruchy paměti).


Firmy v dalších lokalitách


Schizofrenie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Schizofrenie najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.