Servis dámských dioptrických brýlí – Střední a Severní Čechy

Servis dámských dioptrických brýlí je specializovanou službou, která se zaměřuje na opravu, úpravu a výměnu dioptrických brýlí pro ženy. Tento servis je ideální pro ženy, které potřebují kvalitní a funkční brýle, které jim pomohou vidět lépe a zároveň budou vypadat stylově a moderně.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2Optik Skrbková s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

3OPTIKA Š+H

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Českobratrské…, Mladá Boleslav II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika a kontaktní čočky, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Velký výběr brýlových obrub. Široká nabídka korekčních čoček a doplňkového prodeje: pouzdra na brýle a kont. čočky, sluneční brýle, lupy, teploměry. Servis a opravy brýlí.

4Cihlářová Anna- Optik-optometrista2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvobození…, Benátky nad Jizerou

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle včetně kontaktních čoček i doplňků, měříme zrak. Provozujeme oční ambulanci.

5Jana Michálková- Optika Jana

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
F. X. Procházky 42…, Brandýs nad Labem…
Dnes už má zavřeno

Oční optika v Brandýse nad Labem. Optika Jana každoročně poskytuje nové služby podle nejnovějších trendů v oboru oční optiky. Jsme členy České kontaktologické společnosti a Společenstva českých optiků a optometristů.

6Axis Optik s.r.o.13 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Pražská 149, Příbram II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma nabízí dioptrické i sluneční brýle, kontaktní čočky a lupy. Provádíme měření zraku a aplikace kontaktních čoček. Poradenství vizážisty. Zajišťujeme opravy brýlí. Prodáváme dioptrické a sluneční brýle značek Polaroid, Ray Ban, Hannah, Jaguar, Vogue a jiné. Oční optika s bezplatným…

7Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

8EMI Optika s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Masarykovo náměstí…, Slaný Bezdlužná

Poskytneme Vám kompletní servis od přeměření zraku, po zhotovení brýlí. Nabízíme brýle pro děti i dospělé, levné i exkluzivní desingové kousky. Sluneční brýle, lupy, pouzdra, kontaktní čočky, čistící prostředky.

9Oční optika U Hrušky2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(49)
Nádražní 144, Rakovník Bezdlužná

Naší strategií je nabízet kvalitní produkty a spolehlivé služby na vysoké odborné úrovni s nevšední péčí a za korektní ceny. Nesnažíme se Vás nalákat na fiktivní slevy a akce. Garantujeme Vám, že za Vaše peníze dostanete nejlepší produkt a služby.

10Oční optika 3R s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(20)
Svatováclavská 24, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika - zhotovení a úpravy dioptrických brýlí, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Naše firma má již třináctiletou tradici a zkušenosti v oblasti prodeje dioptrických a slunečních brýlí. V naší prodejně jsou Vám k dispozici naše poradkyně, které u nás pracují již řadu let. Rády Vám…


Firmy v dalších lokalitách


Servis dámských dioptrických brýlí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít několik specializovaných optik, které nabízejí servis dámských dioptrických brýlí. Tyto optiky mají většinou široký sortiment různých typů brýlí, které jsou vhodné pro různé typy obličejů a různé typy zrakových vad.

Mezi nejčastější služby, které tyto optiky nabízejí, patří oprava poškozených brýlí, úprava brýlí pro lepší pohodlí a výměna skel za nová, moderní a kvalitní skla. Tyto služby jsou prováděny odbornými techniky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s opravou a úpravou dioptrických brýlí.

V rámci servisu dámských dioptrických brýlí je možné využít také další doplňkové služby, jako je například čištění brýlí, kontrola zraku a poradenství při výběru nových brýlí. Tyto služby jsou velmi užitečné pro ženy, které si chtějí být jisté, že mají správně zvolené brýle a že vidí co nejlépe.

Výhodou servisu dámských dioptrických brýlí je také to, že většina optik nabízí rychlou a efektivní službu, která umožňuje zákazníkům získat své brýle zpět co nejdříve. V některých případech je dokonce možné opravu nebo úpravu brýlí provést během několika hodin.

Celkově lze tedy říci, že servis dámských dioptrických brýlí je velmi užitečnou službou pro ženy, které potřebují kvalitní a funkční brýle. v oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít několik specializovaných optik, které nabízejí tuto službu, a využití této služby je velmi snadné a efektivní.

Seznam služeb:
- Oprava poškozených brýlí
- Úprava brýlí pro lepší pohodlí
- Výměna skel za nová, moderní a kvalitní skla
- Čištění brýlí
- Kontrola zraku
- Poradenství při výběru nových brýlí

Seznam výhod:
- Rychlá a efektivní služba
- Možnost opravy nebo úpravy brýlí během několika hodin
- Široký sortiment různých typů brýlí
- Odborní technici s dlouholetými zkušenostmi
- Doplnění služby využitím dalších doplňkových služeb