Seřízení sbíhavosti – Střední a Severní Čechy

Seřízení sbíhavosti je důležitým faktorem pro bezpečnou a pohodlnou jízdu. Pokud se pneumatiky nejsou správně seřízeny, může to vést k nebezpečnému řízení a zkrácení životnosti pneumatik.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Peták Michal

Naše firma nabízí komplexní služby pro Vaše auto.Autoservis a pneuservis, prodej náhradních autodílů, nabídka seřízení sbíhavosti a diagnotiky řídících jednotek, odtahová služba.

2TM-auto s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Nad Oborou 3853, Mělník Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a autoservis pro všechny vozy. Provádíme klempířské a lakýrnické práce, laserovou geometrii a seřízení sbíhavosti. Zajišťujme odtah i úschovnu vozidel, autopůjčovnu i asistenční služby. Prodáváme náhradní díly. Nabízíme repase zadních náprav vozidel Peugeot, Citroen, Renault.

3AUTO Kořánek

Olbrachtova 1286, Neratovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz autoservisu a pneuservisu. Prodej náhradních dílů a zajištění přípravy na STK, odtahu vozidel a servisních prohlídek.


Firmy v dalších lokalitách


Seřízení sbíhavosti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho autoservisů, které nabízejí služby seřízení sbíhavosti. Tyto autoservisy mají k dispozici moderní technologie a zkušené mechaniky, kteří dokážou rychle a efektivně seřídit sbíhavost vašich pneumatik. Seřízení sbíhavosti je důležité nejen pro bezpečnost, ale také pro úsporu paliva a snížení opotřebení pneumatik. Proto je důležité pravidelně kontrolovat a seřizovat sbíhavost pneumatik. V oblasti Střední a Severní Čechy je mnoho autoservisů, které nabízejí tuto službu za přijatelné ceny. Nechte své pneumatiky seřídit a užijte si bezpečnou a pohodlnou jízdu.