Servis alu kol, litých disků – Střední a Severní Čechy

Alu kola a lité disky jsou dnes velmi oblíbené mezi majiteli automobilů. Tyto prvky nejen zlepšují vzhled vozidla, ale také zvyšují jeho výkon.

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1Pneuservis Mráz

4.8
★★★★★
★★★★★
(70)
Zápy 367, Brandýs nad Labem…
Otevřeno do 11:30
Bezdlužná Ověřená

Potřebujete nové pneumatiky, přezout Váš vůz na zimu nebo namontovat tažné zařízení? Autoservis Mráz nabízí kompletní služby pneuservisu a rychloservisu v okrese Praha-východ. Provozujeme také pneuservis nákladních vozidel a pneuservis zemědělské techniky. Sídlíme v obci Zápy (Brandýs nad…

2Pneucentrum HVT s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(120)
Bubenské nábřeží 306, Praha 7 - Holešovice
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Naše společnost prodává nové pneumatiky, ocelové i alu disky, dále také opravujeme pneumatiky a zároveň vám zajistíme jejich uskladnění.

3Antonín Hubený - AUTOSERVIS

Starokolínská 307, Praha 21-Újezd nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis Hubený Praha, provozuje autoservis a pneuservis na Praze 9 v Újezdě nad Lesy. Nabízí kompletní servisní služby, opravy všech vozidel a zaměřuje se na veškeré mechanické, elektrické a karosářské práce, závady včetně výměny čelních, zadních i bočních skel. Provádíme kompletní opravy…

4GPD a.s. - gpd.cz4 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Předmostí 1860/6, Děčín
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

APT Servis s.r.o. Autoservis a pneuservis. Prodej disků, pneumatik a náhradních dílů. E-shop.

5CARTRUCK s. r. o.

Spolehlivý a kvalitní autoservis osobních automobilů všech značek. Pneuservis pro osobní a nákladní vozidla, rovnání Alu disků. Měření emisí a STK pro všechny kategorie. Mycí centrum pro osobní a nákladní vozidla a ČS PHM.

6Knop Miloslav - PNEUSERVIS EVA2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Libichov , Mladá Boleslav Bezdlužná

Kompletní servis v oblasti pneu a ALU.

7Ráček a Ráček s.r.o.

Poskytujeme profesionální servis pneumatik v Mladé Boleslavi. Levné pneu je u nás samozřejmostí. Odborně vyškolení automechanici v našem servisu Vám rádi poradí ohledně jakéhokoli problému a v případě zájmu vysvětlí prováděný úkon.

8PNEU - Šafránek s.r.o.5 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(218)
Masarykova 974/246, Rudná Bezdlužná

Rychlý, spolehlivý a profesionální pneuservis - autoservis, prodej pneumatik.

9Pneuservis Autoservis AUTO PNEU VULKÁN

4.6
★★★★★
★★★★★
(342)
K Hrnčířům 31, Praha 4 - Šeberov Bezdlužná

Pneuservis pro běžné a specializované pneu servisní úkony. Autoservis nabízí opravy osobních automobilů včetně zajištění náhradních dílů. Servis klimatizace - opravy, čištění a plnění autoklimatizace, dezinfekce. Profi opravy alu disků, rovnání a svařování hliníku. Laserová geometrie kol. Prodej…

10Kocourek Zdeněk - K+K AUTO Dřínov

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dřínov 114, Dřínov Bezdlužná

Nabízíme opravy motorových vozidel, karosářské práce a autoelektriku, pneuservis, výměnu čelních skel, tažná zařízení. Prodáváme náhradní dílyna osobní i užitkové vozy, pneu, alu kola. Montáž mechanického zabezpečení zn. CONSTRUCT. Připravíme váš vůz na STK.


Firmy v dalších lokalitách


Servis alu kol, litých disků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte kvalitní alu kola nebo lité disky v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na odborníky v oboru.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho specializovaných servisů, které se věnují prodeji a montáži alu kol a litých disků. Tyto servisy nabízejí široký výběr produktů od různých výrobců a značek. Kromě prodeje se věnují také opravám a údržbě těchto prvků.

Pokud máte problémy s vašimi alu koly nebo litými disky, můžete se obrátit na servis v oblasti Střední a Severní Čechy. Tito odborníci vám pomohou s opravou a údržbou vašich prvků, aby vaše vozidlo opět jezdilo bez problémů. Díky jejich zkušenostem a znalostem v oboru můžete být jisti, že vaše alu kola a lité disky budou v dobrých rukou.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho specializovaných servisů, které se věnují prodeji, montáži, opravám a údržbě alu kol a litých disků. Tyto servisy nabízejí široký výběr produktů od různých výrobců a značek. Pokud hledáte kvalitní alu kola nebo lité disky, můžete se na ně spolehnout.