Servis autobusů – Střední a Severní Čechy

Autobusy jsou důležitou součástí dopravy v oblasti Střední a Severní Čechy. Provozovatelé autobusových linek si uvědomují, že kvalitní servis a oprava vozidel jsou klíčové pro spokojenost zákazníků.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

2K. UHLÍŘ-AUTOSERVIS A MYCÍ CENTRUM

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Zálužská 118, Čelákovice Bezdlužná

K. UHLÍŘ s.r.o.: komplexní péče o Vaše AUTO - myčka pro osobní i nákladní vozy (TIR – BUS), čištění interiérů vozidel, autoservis (mechanické, autodiagnostika, klimatizace, tažné zařízení) a pneuservis.

3Bus Servis Tursko - Retardéry a převodovky

Libčická 1, Tursko Bezdlužná

Firma BUS SEREVIS - Václav Sedláček, se nachází v areálu AGRIVEP. Nabízí servis, opravy a údržbu autobusů a nákladních vozidel. Opravy a montáže retardérů Telma, Voith a opravy převodovek MB ZF. Více informací na http://www.telma.cz/Servis_B.htm.

4AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.5 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Pražská 810/16, Praha 10 - Hostivař

Výměna autoskel, montáže, maloobchod, velkoobchod, prodej, servis, opravy, expresní montáže: automobilová skla - autoskla pro všechny osobní i nákladní automobily, autobusy - značky SEKURIT, PILKINGTON, AGC Automotive, servis autoskel, oprava autoskel, výměna autoskel - zadní autosklo, přední…

5Servis Dopravní Techniky a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(29)
K Přívozu 2604/23, Mělník

Zajišťujeme údržbu motorových vozidel a jejich příslušenství. Vyrábíme karoserie na motorová vozidla. Opravujeme klimatizační a chladírenské agregáty a nakládací plošiny.

6Louwman Motor Praha s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(441)
Sárská 2664/3, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Jsme autorizovaný prodejce vozů Toyota včetně nabídky nových a ojetých vozů a prodej velkoodběratelům a Business Centrum či záruční a pozáruční servis i autopůjčovna či prodej náhradních dílů a příslušenství Toyota i nabídka značkového financování Toyota Finance.

7BUSCH VÝROBA CZ, s.r.o.

Společnost je výrobcem vývěv, dmychadel a kompresorů. Poskytujeme i dlouholetý servis.

8BusLine a.s. - servis autobusů21 poboček

1.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Rovinkách 211, Semily-Podmoklice

Kompletní servis, diagnostika i údržba autobusů a vozidel Karosa. Přezutí pneumatik pro autobusy, osobní i nákladní vozidla.

9SUVIK s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(25)
Kladenská 859, Buštěhrad
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Provádíme opravy, údržbu a lakování vozů či opravy automatických převodovek a repase převodovek včetně výměny olejů v automatické převodovce. Nabízíme prodej náhradních autodílů. Oficiální partner Atomium.

10Alois Cinek LCS - Limousine Car Spiritka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dalejská 65/5, Praha 5 - Řeporyje Bezdlužná

Naše firma disponuje v této zemi naprosto ojedinělým autoparkem, sestávajícím z automobilů americké a evropské provenience. Jedná se o tzv. stretch - limuzíny značky Cadillac,Lincoln ve třídě V.I.P., limuzíny značky Mercedes S pro klienty třídy Executive, Mercedes E ve třídě Business, pro větší…


Firmy v dalších lokalitách


Servis autobusů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto se v oblasti Střední a Severní Čechy nachází několik specializovaných autoservisů, které se zaměřují právě na opravu a údržbu autobusů.

Tyto autoservisy disponují moderním vybavením a kvalifikovanými techniky, kteří jsou schopni provádět jak běžnou údržbu, tak i složitější opravy. Díky tomu jsou schopni zajistit rychlou a spolehlivou opravu vozidel, což je pro provozovatele autobusových linek velmi důležité.

V oblasti Střední a Severní Čechy se také nachází několik prodejců náhradních dílů, kteří mají široký sortiment dílů pro různé typy autobusů. Díky tomu je možné rychle a efektivně nahradit poškozené díly a zajistit tak bezproblémový provoz vozidel.

Provozovatelé autobusových linek v oblasti Střední a Severní Čechy si uvědomují, že kvalitní servis a oprava vozidel jsou klíčové pro spokojenost zákazníků. Proto spolupracují pouze s prověřenými autoservisy a prodejci náhradních dílů, kteří jsou schopni zajistit rychlou a spolehlivou opravu vozidel. Díky tomu mohou zákazníci využívat kvalitních a spolehlivých autobusových linek, které jsou v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležité pro dopravu lidí a zboží.