Servis autoklíčů – Střední a Severní Čechy

Autoklíče jsou důležitou součástí každého vozidla. Pokud se v oblasti Střední a Severní Čechy ocitnete bez autoklíče, může to být velký problém.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1autokrotil s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(69)
Na návsi 1/18, Praha 10 - Dolní… Bezdlužná

Provozujeme servis vozů BMW a MINI, specializovaný autobazar. Kompletní servis vozů BMW a MINI, nové i použité originální náhradní díly, pneuservis, diagnostika, programování, laserová geometrie, opravy klíčů apod.

2COFI s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Ohradní 1424/2B, Praha 4 Bezdlužná

Nabízíme elektronické a mobilní sirény na klíč, zajistíme dodání, instalaci a pojektování. Poskytujeme záruční a pozáruční servis.

3AUTODRÁB, spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(118)
Milady Horákové 2764, Kladno-Kročehlavy
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Pneuservis osobních i nákladních vozidel. Mechanické práce, zabezpečení vozu proti krádeži, autoklempířské práce a lakovna. Úzce spolupracujeme s největšími českými pojišťovnami, takže pojistné události na vozech klientů řešíme "na klíč".

4HARISO, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Na návsi 9, Veleň
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provádíme celoroční servis plynových, olejových a elektrických spotřebičů včetně odborné poradenské služby. Dodávky kotelen na klíč - od zpracování projektu až po realizaci. Příslušenství kotelen - teploměry, ventily, čerpadla, regulační techniku, detektory úniku plynu. Prodej plynových, olejových…

5TECHNOS ENERGO, spol. s r.o.2 pobočky

Společnost se specializuje na technologické dodávky na klíč pro šachty a tepelné elektrárny. Projekčně zajišťujeme a dodáváme zařízení na dopravu sypkých materiálů, systémy na sběr, dopravu a zpracování odpadů ze spalovacího procesu a z odsíření. Podíleli jsme se na realizaci staveb většiny…

6FEBA spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(16)
Sobotecká 222, Turnov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provozujeme velkoobchod s optickým zbožím, krabičkami na šperky, mince, medaile a plakety. Dále nabízíme také velkoobchod s potiskem formou sítotisku, horké ražby a tampo printu. V Turnově dále provozujeme klíčové centrum, prodejnu a servis skútrů a motocyklů, opravnu obuvi a prodej bazénové chemie.

7FANY Cars, spol.s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 628, Příbram Bezdlužná

Po celé České republice a v zahraničí poskytujeme non stop odtahovou a asistenční službu. Naše odtahová služba zajistí vyproštění havarovaných nebo nepojízdných vozidel. Zajišťujeme asistenční služby, které jsou pro vás jistotou, když se vaše vozidlo stane nepojízdné vlivem nehody či poruchy.

8Švamberg Pavel1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Chomutovská 553, Klášterec nad Ohří
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Odtahová a asistenční služba, autoservis a pneuservis. Nabízí opravy všech typů automobilů, měření emisí. Prodej náhradních dílů. Provádí také karosářské, svářečské, lakýrnické práce, plnění a opravy klimatizací, ekologickou likvidaci vozidel, otvírání vozidel, výroba klíčů a autoklíčů.

9Lenka Malčevová- AUTO MALČEV

4.4
★★★★★
★★★★★
(65)
Rostoklaty 8, Rostoklaty
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Kompletní služby pro motoristy. Servis a kontroly pro osobní a užitková vozidla všech značek (vč. diagnostiky, geometrie). Specialista na vozy Citroen, Peugeot, Hyundai, Iveco, Fiat. Nabídka klempířských prací, pneuservisu, odtahové služby (non-stop), prodej náhradních dílů (nových i použitých),…

10TVAJA CNG s.r.o.- plnicí stanice

Zabýváme se výstavbou plnicích stanic stlačeného zemního plynu. Dále nabízíme budování pro pomalé i rychlé plnění na klíč. Zajišťujeme přestavby vozidel na stlačený zemní plyn a zabýváme se zpracováním úvodní studie, záručním a pozáručním servisem stanice.


Firmy v dalších lokalitách


Servis autoklíčů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici spolehlivý servis, který se specializuje na opravu a výrobu autoklíčů.

V oblasti Střední a Severní Čechy existuje několik profesionálních servisů, které se věnují opravě a výrobě autoklíčů. Tyto servisy mají k dispozici moderní technologie a vysoce kvalifikované techniky, kteří jsou schopni rychle a efektivně vyřešit jakýkoliv problém s autoklíčem.

Pokud se vám stane, že ztratíte nebo poškodíte svůj autoklíč, neváhejte kontaktovat některý z těchto servisů. Většina z nich nabízí i službu výroby nového autoklíče na místě, což je velmi výhodné a ušetří vám čas i peníze.

Kromě opravy a výroby autoklíčů se tyto servisy také věnují dalším službám, jako je například výměna baterií v autoklíčích, programování klíčů a další. Proto pokud potřebujete jakoukoliv pomoc s autoklíčem, neváhejte kontaktovat některý z těchto servisů v oblasti Střední a Severní Čechy.

Většina z nich nabízí i mobilní servis, takže se k vám mohou dostavit přímo na místo, kde se nacházíte. To je velmi výhodné zejména v případě, že jste ztratili autoklíč daleko od domova.

Celkově lze říci, že v oblasti Střední a Severní Čechy existuje mnoho profesionálních servisů, které se věnují opravě a výrobě autoklíčů. Pokud potřebujete jakoukoliv pomoc s autoklíčem, neváhejte kontaktovat některý z těchto servisů a nechte svůj problém vyřešit profesionály.