Servis dioptrických brýlí pro děti – Střední a Severní Čechy

Servis dioptrických brýlí pro děti je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitou službou. Rodiče se zde mohou spolehnout na kvalitní péči o zrak svých dětí.

1–10 firem z 34 nalezených Filtry

1Václav Antonín - Optik Antonín1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Lázeňská 23, Příbram
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Prodej, výroba i opravy brýlí a optických přístrojů. Prodej kontaktních čoček, dalekohledů. Nabízíme měření očních vad a aplikace kontaktních čoček. Velká nabídka slunečních brýlí.

2Optik Skrbková s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
U Kostela 4051/5, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Jsme bezbarierová oční optika s kompletními službami. Nabízíme měření zraku, opravy brýlí, brýle a brýlové komponenty, kontaktní čočky a také výživové doplňky.

3OPTIKA Š+H

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Českobratrské…, Mladá Boleslav II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika a kontaktní čočky, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Velký výběr brýlových obrub. Široká nabídka korekčních čoček a doplňkového prodeje: pouzdra na brýle a kont. čočky, sluneční brýle, lupy, teploměry. Servis a opravy brýlí.

4Cihlářová Anna- Optik-optometrista2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Osvobození…, Benátky nad Jizerou

Prodáváme dioptrické a sluneční brýle včetně kontaktních čoček i doplňků, měříme zrak. Provozujeme oční ambulanci.

5Jana Michálková- Optika Jana

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
F. X. Procházky 42…, Brandýs nad Labem…
Dnes už má zavřeno

Oční optika v Brandýse nad Labem. Optika Jana každoročně poskytuje nové služby podle nejnovějších trendů v oboru oční optiky. Jsme členy České kontaktologické společnosti a Společenstva českých optiků a optometristů.

6Axis Optik s.r.o.13 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
Pražská 149, Příbram II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma nabízí dioptrické i sluneční brýle, kontaktní čočky a lupy. Provádíme měření zraku a aplikace kontaktních čoček. Poradenství vizážisty. Zajišťujeme opravy brýlí. Prodáváme dioptrické a sluneční brýle značek Polaroid, Ray Ban, Hannah, Jaguar, Vogue a jiné. Oční optika s bezplatným…

7Hachle Radek - R & I optik

5.0
★★★★★
★★★★★
(28)
Počernická 633/93, Praha 10 - Malešice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dioptrické, sluneční, ochranné, pracovní a sportovní brýle včetně zhotovení dioptrické korekce do sportovních brýlí. Odborné poradenství při výběru. Měření zraku na nejmodernějších přístrojích včetně pracovní korekce i barvocitu registrovaným optometristou. Aplikujeme kontaktní čočky.…

8EMI Optika s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(22)
Masarykovo náměstí…, Slaný Bezdlužná

Poskytneme Vám kompletní servis od přeměření zraku, po zhotovení brýlí. Nabízíme brýle pro děti i dospělé, levné i exkluzivní desingové kousky. Sluneční brýle, lupy, pouzdra, kontaktní čočky, čistící prostředky.

9Oční optika U Hrušky2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(49)
Nádražní 144, Rakovník Bezdlužná

Naší strategií je nabízet kvalitní produkty a spolehlivé služby na vysoké odborné úrovni s nevšední péčí a za korektní ceny. Nesnažíme se Vás nalákat na fiktivní slevy a akce. Garantujeme Vám, že za Vaše peníze dostanete nejlepší produkt a služby.

10Oční optika 3R s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(20)
Svatováclavská 24, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika - zhotovení a úpravy dioptrických brýlí, měření zraku, aplikace kontaktních čoček. Naše firma má již třináctiletou tradici a zkušenosti v oblasti prodeje dioptrických a slunečních brýlí. V naší prodejně jsou Vám k dispozici naše poradkyně, které u nás pracují již řadu let. Rády Vám…


Firmy v dalších lokalitách


Servis dioptrických brýlí pro děti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Servis nabízí širokou škálu služeb, které zahrnují kontrolu zraku, výrobu a opravu brýlí.

Kontrola zraku je prvním krokem k zajištění správného vidění dítěte. Servis dioptrických brýlí pro děti v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí moderní vybavení a zkušené odborníky, kteří dokážou rychle a přesně zjistit, zda má dítě problémy se zrakem. Pokud je to nutné, doporučí vhodné dioptrické brýle.

Výroba dioptrických brýlí pro děti je další důležitou službou, kterou servis nabízí. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici moderní technologie a kvalitní materiály, které umožňují výrobu brýlí na míru. Děti si tak mohou vybrat z mnoha různých designů a barev, které jsou přizpůsobeny jejich potřebám.

Oprava dioptrických brýlí pro děti je další službou, kterou servis nabízí. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici zkušení odborníci, kteří dokážou rychle a efektivně opravit poškozené brýle. Díky tomu se děti nemusí obávat, že by musely dlouho čekat na opravu svých brýlí.

Celkově lze říci, že servis dioptrických brýlí pro děti v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi důležitou službou, která pomáhá zajišťovat správný vývoj zraku u dětí. Díky modernímu vybavení, kvalitním materiálům a zkušeným odborníkům si rodiče mohou být jisti, že jejich děti jsou v dobrých rukou.

Odrážkový seznam:
- Kontrola zraku
- Výroba dioptrických brýlí na míru
- Oprava poškozených brýlí
- Moderní vybavení
- Kvalitní materiály
- Zkušení odborníci

Číslicový seznam:
1. Kontrola zraku
2. Výroba dioptrických brýlí na míru
3. Oprava poškozených brýlí
4. Moderní vybavení
5. Kvalitní materiály
6. Zkušení odborníci