Servis DSG, automatických převodovek – Střední a Severní Čechy

DSG automatické převodovky jsou v dnešní době velmi populární a využívané v mnoha vozidlech. Pokud hledáte kvalitní servis a opravu těchto převodovek v oblasti Střední a Severní Čechy, máte na výběr několik specialistů, kteří se na tuto oblast specializují.

1–10 firem z 43 nalezených Filtry

1Sixta Ivan – SIXTA PŘEVODOVKY

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Jizerská 921, Kosmonosy
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na sportovní převodovky. Provádíme stavby převodovek a úpravy převodovek. Rádi vám pomůžeme s diagnózou závady sériových převodovek, včetně mechanických převodovek. Zabýváme se i opravami převodovek. Kontaktujte nás.

2ATEX AUTO CÁBA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(121)
Pražská 628/53, Slaný
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem náhradních dílů na všechny vozy. Mezi naše další služby patří provoz autoservisu, kde zajišťujeme servis všech vozidel. Provádíme veškeré mechanické opravy, autodiagnostiku, elektroopravy, geometrie náprav, servis klimatizací atd. Specializujeme na vozy VW, ŠKODA, AUDI a…

3CZ. TECH Čelákovice, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Stankovského 1200/46, Čelákovice Bezdlužná

Výroba, modernizace a opravy CNC obráběcích strojů, projektování strojních a elektrických zařízení, obchodní činnost, obchodní zastoupení firmy EMAG - svislé soustruhy. Dále nabízíme automatické výrobní linky, CNC frézovací stroje, CNC soustruhy, robotizovaná pracoviště. Výroba, nákup a…

4AUMA Servopohony spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Boleslavská 1467, Brandýs nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Výhradní zastoupení AUMA Group v České republice nabízí: elektrické servopohony a převodovky od německých výrobců AUMA, SIPOS, DREHMO a Haselhofer, profesionální technickou podporu lokálního trhu, interaktivní školení v sídle společnosti, montáže a seřízení produktů dle specifických požadavků…

5AUTOSERVIS PNEUSERVIS-TESAŘÍK PETR

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hrusice 128, Hrusice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, servis a plnění klimatizací. Svým klientům nabízíme kromě běžných servisních prohlídek pro všechny typy a značky automobilů také měření emisí, montáž zabezpečení Construct, plnění klimatizací, diagnostiku, montáž tažných zařízení, výměna autoskel, zapůjčení náhradního…

6AUTOSERVIS PLHÁČEK - Ošmera Michal

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Ke Zlatníkům 293, Dolní Břežany
Otevřeno od 7:45
Bezdlužná

Zveme Vás do příjemného prostředí našeho autoservisu Plháček, který najdete v Dolních Břežanech v těsné blízkosti kruhového objezdu v centru obce. Zabýváme se veškerými pracemi a kompletním autoservisem pro všechny druhy osobních i užitkových vozidel. Preferujeme individuální přístup k zákazníkovi…

7TH motors - Tomáš Horák

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Netluky 658, Praha 10 - Uhříněves Bezdlužná

Autoservis, pneuservis, opravy manuálních a automatických převodovek. Dále opravy motorů, diagnostika, autolektrika, geometrie a servis klimatizací. Vyřizování škodních událostí. Příprava a zařízení emisí a technické kontroly.

8Sršeň a Brož auto s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(85)
Řepová 679/39, Praha 9 - Čakovice
Otevřeno od 8:00

Firma se zaměřuje na tyto činnosti : Autoservis - opravy osobních vozů všech značek - FORD, OPEL, VOLVO, ŠKODA, VW, HYUNDAI, BMW, MERCEDES a další, pneuservis - prodej, opravy a výměna pneumatik, skloservis - opravy a výměny autoskel, odtahová služba - Volkswagen - do 1 tuny, DAF - do 3 tun, prodej…

9Josef Pekař - Autosport1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(44)
V Kopci 2652/3, Mělník Bezdlužná

Nabízíme automobilové náhradní díly pro všechny evropské i asijské značky vozidel a náhradní díly pro užitkové a nákladní automobily. Dodáváme výhradně prvotřídní náhradní díly!

10AUTOMAT CARS SERVICE s.r.o.- opravy automatických převodovek

4.7
★★★★★
★★★★★
(31)
Kolínská 2276/7, Praha 3-Vinohrady Bezdlužná

Poskytujeme opravy a servis všech typů evropských i asijských a USA automatických převodovek a prodáváme náhradní díly na všechny typy automatických převodovek.


Firmy v dalších lokalitách


Servis DSG, automatických převodovek v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu odborníků, kteří se věnují opravám a servisu DSG automatických převodovek. Tyto převodovky jsou velmi sofistikované a vyžadují zkušené techniky, kteří se v této oblasti vyznají. Proto je důležité najít spolehlivého partnera, který vám zajistí kvalitní servis a opravu.

Specialisté v oblasti Střední a Severní Čechy vám nabídnou kompletní servis a opravu DSG automatických převodovek. V rámci servisu se provádí pravidelná údržba, kontrola a výměna oleje, kontrola funkčnosti a další důležité úkony. V případě potřeby se provádí i opravy, jako je výměna spojky, oprava elektroniky a další.

Důležité je si uvědomit, že DSG automatické převodovky jsou velmi složité a vyžadují zkušené techniky, kteří se v této oblasti vyznají. Proto je důležité najít spolehlivého partnera, který vám zajistí kvalitní servis a opravu. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete řadu odborníků, kteří se věnují opravám a servisu DSG automatických převodovek.

Využijte služeb odborníků v oblasti Střední a Severní Čechy a zajistěte si kvalitní servis a opravu DSG automatických převodovek. S těmito specialisty budete mít jistotu, že vaše převodovka bude vždy v perfektním stavu a bude fungovat bez problémů. Kontaktujte je a přesvědčte se sami o jejich kvalitách.