Servis klimatizací do domů – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Dibelka Petr - VZDUCHOTECHNIKA

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jankovcova 13, Praha 7 - Holešovice Bezdlužná Ověřená

Dodáváme a montujeme vzduchotechniku a klimatizace pro restaurace, výrobní provozy, skladové haly, bytové a rodinné domy a kanceláře. Zprovozňujeme starší zařízení včetně servisu pro panelové domy. Dále zajišťujeme opravy a dodávky tepelných čerpadel. Součástí je záruční i pozáruční servis.

2Zdeněk Honzík - VVK s.r.o.

Provádíme montáž veškerých vzduchotechnických a klimatizačních zařízení určených pro větrání,vytápění a chlazení restaurací, kuchyní, průmyslových a sportovních hal, bytových a rodinných domů, zdravotnických zařízení, kanceláří apod.

3ait-česko s.r.o. - kancelář Praha 43 pobočky

Nabízíme servis a montáž klimatizací a tepelných čerpadel Samsung do bytů, domů a kanceláří.

4FROSTÍK - Chlazení a Klimatizace

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Černěves 50, Černěves Bezdlužná

Prodáváme chladicí zařízení, klimatizace do bytu, domu i kanceláře, tepelná čerpadla i chladicí boxy. Nabízíme komplexní služby i autorizovaný servis. Zajistíme odbornou montáž a pravidelný servis včetně oprav. Veškeré technologie a zařízení odebíráme pouze od spolehlivých dodavatelů s dlouhodobou…

5Krejcha Vít - Vzduchotechnika

Firma Vít Krejcha byla založena v roce 1995. Původní zaměření na elektrotechnické rozvody a regulační činnost. Nyní nabízí montáž, servis, prodej vzduchotechniky, klimatizace, tepelná čerpadla, bazénovou techniku, Dodáváme a instalujeme výrobky a poskytujeme servisní služby. Zajistíme veškeré…

6REKUKLIMA s.r.o. - vzduchotechnika, klimatizace, rekuperace, tepelná čerpadla

Komplexní dodávky technického zařízení budov VZT, ÚT, KLIMATIZACE, ZTI A MAR. Poradenství, návrhy a projekty vzduchotechniky, klimatizace, rekuperace, tepelných čerpadel. V oblasti VZT a klimatizace realizujeme většinu druhy provozů. Projekce, dodávka, montáž, servis.

7Topíte.cz s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(53)
Na Radosti 399, Praha 5- Zličín Bezdlužná

Jsme experti na vytápění a chlazení domu. Nabízíme prodej a montáže tepelných čerpadel, klimatizací, plynových kotlů včetně servisu. S naší službou získáte garanci nezávislého poradenství, vyřízení žádosti o dotaci a dokončení procesu samotnou instalací nového zdroje vytápění.

8Hrstka Tomáš

5.0
★★★★★
★★★★★
(12)
K vodárně 452, Čerčany Bezdlužná

Nabízíme odbornou montáž a servis klimatizací Toshiba, LG a Haier do domů, bytů a kanceláří. Zajistíme záruční i pozáruční servis.


Firmy v dalších lokalitách


Servis klimatizací do domů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Servis klimatizací do domů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.