Servis klimatizací do domů – Střední a Severní Čechy

Servis klimatizací je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitým tématem. Lidé si totiž uvědomují, jak je důležité mít v letních měsících funkční klimatizaci, která dokáže ochladit jejich domy.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Dibelka Petr – VZDUCHOTECHNIKA

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Františka Kadlece…, Praha 8 – Libeň Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se prodejem, servisem, dodávkami a montážemi vzduchotechniky a klimatizací. Instalaci vzduchotechniky a klimatizací zabezpečujeme v rodinných domech, bytech, firemních a průmyslových prostorech. Nabízíme možnost dodání klimatizačního zařízení v rozsahu tepelného čerpadla.

2ALDIG, s.r.o1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(118)
V Hůrkách 2141/9, Praha 13 – Stodůlky
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální tiskové služby. V našem copycentru nabízíme kopírování, tisk, skenování, výrobu vizitek a razítek. Mezi naše další služby patří prodej a servis tiskáren, kopírek a PC. V neposlední řadě poskytujeme řízení žaluzií ALNIC a dodávky, montáže a servis klimatizací.

3Zdeněk Honzík - VVK s.r.o.

Provádíme montáž veškerých vzduchotechnických a klimatizačních zařízení určených pro větrání,vytápění a chlazení restaurací, kuchyní, průmyslových a sportovních hal, bytových a rodinných domů, zdravotnických zařízení, kanceláří apod.

4ait-česko s.r.o. - kancelář Praha 43 pobočky

Nabízíme servis a montáž klimatizací a tepelných čerpadel Samsung do bytů, domů a kanceláří.

5ATREA s.r.o..

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Československé…, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Naše společnost vyrábí vzduchotechnická zařízení, rekuperační výměníky tepla, kuchyňské digestoře a systémy pro teplovzdušné vytápění a řízené větrání s rekuperací tepla pro rodinné domy a byty. Poskytujeme komplexní servis v oblasti výstavby nízkoenergetických, pasivních a nulových domů.

6FROSTÍK - Chlazení a Klimatizace

3.7
★★★★★
★★★★★
(8)
Černěves 50, Černěves Bezdlužná

Prodáváme chladicí zařízení, klimatizace do bytu, domu i kanceláře, tepelná čerpadla i chladicí boxy. Nabízíme komplexní služby i autorizovaný servis. Zajistíme odbornou montáž a pravidelný servis včetně oprav. Veškeré technologie a zařízení odebíráme pouze od spolehlivých dodavatelů s dlouhodobou…

7Krejcha Vít - Vzduchotechnika

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Komenského 1186, Kadaň Bezdlužná

Firma Vít Krejcha byla založena v roce 1995. Původní zaměření na elektrotechnické rozvody a regulační činnost. Nyní nabízí montáž, servis, prodej vzduchotechniky, klimatizace, tepelná čerpadla, bazénovou techniku, Dodáváme a instalujeme výrobky a poskytujeme servisní služby. Zajistíme veškeré…

8REKUKLIMA s.r.o. - vzduchotechnika, klimatizace, rekuperace, tepelná čerpadla

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hostavická 742/3, Praha 14 Hloubětín Bezdlužná

Komplexní dodávky technického zařízení budov VZT, ÚT, KLIMATIZACE, ZTI A MAR. Poradenství, návrhy a projekty vzduchotechniky, klimatizace, rekuperace, tepelných čerpadel. V oblasti VZT a klimatizace realizujeme většinu druhy provozů. Projekce, dodávka, montáž, servis.

9Hrstka Tomáš

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
K vodárně 452, Čerčany Bezdlužná

Nabízíme odbornou montáž a servis klimatizací Toshiba, LG a Haier do domů, bytů a kanceláří. Zajistíme záruční i pozáruční servis.


Firmy v dalších lokalitách


Servis klimatizací do domů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého poskytovatele, který se specializuje na servis klimatizací do domů. Tento poskytovatel by měl mít zkušenosti s různými značkami klimatizací a být schopen poskytnout kvalitní a rychlou službu. Pokud hledáte servis klimatizací v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se spolehnout na naše profesionální služby.