Servis klimatizací do serveroven – Střední a Severní Čechy

Servis klimatizací je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitým tématem, zejména v serverovnách. Klimatizace zajišťuje optimální teplotu a vlhkost pro správné fungování serverů.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1CLIMA - STAV CZ s.r.o. (Praha)1 pobočka

2.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Palackého třída 314, Chrudim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma CLIMA - STAV CZ je nástupnickou společností fy. Clima – Air CZ s.r.o., která byla založena v roce 2008 z pracovníků, kteří mají více jak desetileté zkušenosti v oboru klimatizace a vzduchotechnika. Její hlavní činností je projekce, prodej a instalace klimatizačního/vzduchotechnického zařízení…

2LAKA CZ, s.r.o.- sklad a zámečnická dílna2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Průmyslová 1497, Praha 9 - Kyje Bezdlužná

Provádíme projektování, montáže a dodávky klimatizace LG, Mitsubishi, Stulz pro domácnosti i komerční objekty. Opravujeme klimatizace. Poskytujeme komplexní řešení problému klimatizace.

3Blue team, s.r.o.

Společnost zaměřená na dodávky klimatizační a chladící techniky pro domácí, kancelářské i profesionální využití. Nabízíme kompletní servis, od návrhu až po realizaci klimatizace na klíč. Provádíme odborný záruční i pozáruční servis.

4Znamenáček Karel - KLIMAT SERVIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hornoměcholupská…, Praha 10 - Hostivař Bezdlužná

Návrhy vhodných typů klimatizace do kanceláří, serveroven, bytů. Kompletní dodávky klimatizací, servis, opravy.

5Wenzel Petr

Nabízíme dodávky, prodej, servis a montáž klimatizací do bytu, kanceláří i serveroven.


Firmy v dalších lokalitách


Servis klimatizací do serveroven v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici spolehlivý servis, který zajistí pravidelnou údržbu a opravy v případě poruch. V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici řada specialistů na servis klimatizací, kteří mají bohaté zkušenosti a využívají moderní technologie. Díky nim mohou být serverovny v oblasti Střední a Severní Čechy vždy v provozu a zajištěna tak bezproblémová činnost firem a organizací.