Servis laboratorní techniky – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1TRIGON PLUS spol. s r.o.

Firma TRIGON PLUS byla založena v roce 1990 jako výhradně česká firma. To se nezměnilo ani v roce 2016, kdy prošla společně se svou slovenskou pobočkou transformací v holdingové uspořádání, zastřešené akciovou společností TRIGON GROUP a.s.. Ta nadále působí jako zástupce řady světových výrobců…

2ROFA PRAHA, s. r. o.

Pod Hájem 201, Tursko
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme laboratorní přístroje a provozní analyzátory. Zastupuje výrobce PAC (Alcor, Antek, Herzog, ISL, PetroSpec, Precision), Bellingham and Stanley, Julabo, Paragon, PCS, Plint & Partners, ROFA, Seres, Tannas, Teledyne - Tekmar, Waukesha. Certifikace - ISO 9001:2000.

3PLATOM servis spol.s.r.o.

Společnost Platom servis se specializuje na prodej a servis zdravotnické, rehabilitační a laboratorní techniky. Provádí revize, prohlídky včetně kompletního servisu zdravotnické techniky pro státní i soukromý lékařský sektor. V nabídce má i kompletní vybavení ordinací a sálů.

4MK Servis, s.r.o.

Výroba a prodej analytických přístrojů a přístrojové techniky.

5Blue Panther s.r.o.

Specializujeme se na prodej měřicí techniky. Poskytujeme poradenství u profesionálních měřicích přístrojů. Provádíme kalibrace měřicí techniky a servis. Vyvíjíme řešení pro energetiku v průmyslu. Kontaktujte nás!

6EXATHERM, s.r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Pelechov 17, Železný Brod Bezdlužná

Vyrábíme skleněné, užitkové a lékařské teploměry, hustoměry a barometry. Provádíme kalibraci skleněných a elektronických teploměrů, etalonů nižších řádů a pracovních měřidel. Kalibrační laboratoř je akreditována ČIA, autorizované metrologické středisko pak UNMZ. Provádíme ověření stanovených…

7Complabs - Jirásek Tomáš

Praha 1, Praha 1 Bezdlužná

Provádíme opravy, servis, ověřování a validace elektronických zařízení i laboratorní techniky. Zajišťujeme vývoj laboratorních zařízení a aplikací. Poskytujeme aplikační konzultace a poradenství.

8Optimikro – laboratorní mikroskopy

Jsme specialisté na optická zařízení, užívaná v medicíně či laboratorním výzkumu. Zajišťujeme prodej, servis a opravy mikroskopů. Zaměřujeme se také na oblast kolposkopů.

9TEST SERVIS s.r.o.

Výroba, dovoz laboratorní, měřicí techniky, přístrojů na měření asfaltu, betonu, cementu a zemin.

10ConTech CZ, s.r.o.

Poskytujeme zámečnické a obráběčské práce i kovovýrobu dále výroba a servis laboratorních zařízení a dekontaminační techniky.


Firmy v dalších lokalitách


Servis laboratorní techniky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Servis laboratorní techniky najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.