Servis laboratorních přístrojů – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1TRIGON PLUS spol. s r.o.

Firma TRIGON PLUS byla založena v roce 1990 jako výhradně česká firma. To se nezměnilo ani v roce 2016, kdy prošla společně se svou slovenskou pobočkou transformací v holdingové uspořádání, zastřešené akciovou společností TRIGON GROUP a.s.. Ta nadále působí jako zástupce řady světových výrobců…

2I.T.A.-Intertact s.r.o.

Společnost působí především jako dovozce a autorizovaný distributor laboratorních přístrojů, reagencií a laboratorních plastů firem BD Biosciences, BD Diagnostics, Corning Life Sciences, DeNovo Software, Molecular Devices a Stratec, a to zejména v oblasti imunologie (průtokové cytometrie),…

3Cafourek Tomáš

Prodej zubních laboratorních přístrojů dále servis a prodej náhradních dílů.

4SCHOELLER INSTRUMENTS, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Vídeňská 1398, Praha 4 - Kunratice Bezdlužná

Zabýváme se dovozem, prodejem a servisem laboratorních přístrojů i pomůcek. Nabízíme horkovzdušné sterilizátory, klimatické testovací komory, mrazicí boxy, centrifugy, pipetovací robotické linky, myčky laboratorního skla a další pomůcky.

5REO TRADE, s.r.o.

Nabízíme prodej a servis laboratorních přístrojů i skla se zaměřením na testování motorových paliv a maziv. Prodáváme přístroje značek Normalab, Cannon, Reotrade, Tintometer a Ika. Dodáváme refraktometry, teploměry , konduktometry, oximetry, rotační i kuličkové viskozimetry.

6Elektrosystem CRHA - Crha Václav1 pobočka

Provádíme servis, validace, bezpečnostně technické kontroly a revize laboratorních přístrojů a zařízení. Zajišťujeme servis centrifug, sušáren, třepaček, rotační i membránové vývěvy a jiné. Nabízíme montáž bezpečnostního zařízení. Prodáváme laboratorní řezačky i bzučáky.

7INTES BOHEMIA s.r.o.2 pobočky

Zabýváme se prodejem a servisem laboratorních diagnostických přístrojů. Poskytujeme opravy i pravidelné servisní prohlídky, instalaci přístrojů, základní proškolení obsluhy a uvedení do provozu či poradenství v rámci úprav v místě instalace.

8INTES BOHEMIA s.r.o. (pobočka Praha 10)2 pobočky

Zabýváme se prodejem a servisem laboratorních diagnostických přístrojů.


Firmy v dalších lokalitách


Servis laboratorních přístrojů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Servis laboratorních přístrojů najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.