Servis, oprava centrálního zamykání – Střední a Severní Čechy

Centrální zamykání je důležitou součástí každého vozidla. Pokud se vám stane, že se zámek rozbije nebo nefunguje správně, je nutné využít služeb odborníků na servis a opravu.

1–10 firem z 52 nalezených Filtry

1Mašín Jaroslav - Autoslužby

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dobřeň 26, Suchdol
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz autoservisu, pneuservisu a odtahové služby. Nabídka klempířských prací, laserové geometrie, diagnostika, výměna olejů, tlumičů, brzd, spojky. Příprava vozidel na STK. Nabídka náhradního vozidla po dobu opravy. Asistenční služby.

2CT Servis - Šťastný Jiří

4.7
★★★★★
★★★★★
(31)
V Opletkách 828, Kolín
Otevřeno od 8:00

Provádíme montáž a opravy zabezpečovacích zařízení pro automobily. Jsme autorizovaným distributorem českého výrobce zabezpečovací techniky - firmy JABLOTRON. Rovněž provádíme montáže objektové zabezpečovací techniky této firmy. Prodáváme elektrosoučástky.

3Tolman Radek

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 739, Benešov Bezdlužná

Opravujeme nákladní automobily, návěsy, podvalníky, vleky a motory v bagrech, válcích, centrálách. Možnost provedení oprav na místě určení.Provádím opravy nákladních automobilů naší výroby (Tatra, Liaz, PV3S, AVIA) a zahraniční výroby (např. Volvo, DAF, Iveco, MAN, Mercedes – mechanické části) dále…

4Autocentrum BUPI, s.r.o. (centrála Loket)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(86)
Brzotice 45, Loket
Otevřeno od 7:00

Zabýváme se autorizovaným prodejem a servisem automobilů značek KIA, Volkswagen a Suzuki.

5Bařtipán Jaroslav

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
Jarolímkovy sady 302, Příbram VI-Březové…

Vítejte na stránkách našeho autoservisu. Poskytujeme montáž zařízení LPG a jeho servis, revize a opravy včetně výměny nádrží osobních vozů všech typů a značek. Provádíme montáž autorádií, centrálního zamykání a autoalarmů. Dále opravy alternátorů, startérů, výměny autobaterií a opravy…

6NORD - Poháněcí technika, s.r.o. (centrála Praha 10 - Uhříněves)2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Bečovská 1398/11, Praha 10 - Uhříněves Bezdlužná

Dodáváme převodovky, elektropřevodovky, elektropohony, frekvenční měniče, elektromotory a variátory.

7Novák Milan - Autoelektrikáři

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přítkovská 311, Teplice-Proboštov

Provádíme opravy elektroinstalací a startérů a také i alternátorů všech značek a děláme montáže a opravy nezávislého topení a centrálního zamykání.

8Jiránek Petr - Autoelektrikáři

Provozujeme servis autoelektriky a autoelektroniky a alarmů i také centrálního zamykání i hands free a máme nabídku odkódování a odblokování a diagnostiky a to vozidel všech značek a také provádíme instalaci a servis satelitní techniky.

9Procházka Roman1 pobočka

3.9
★★★★★
★★★★★
(32)
Drtinova 324/9, Praha 5 - Smíchov Bezdlužná

Poskytujeme garážová stání auto a moto i boxy a provádíme ruční mytí i výměny olejů či pneuservis a úschovy pneu i opravy a montáž autoelektra či mechanického i elektrického zabezpečení automobilů jako autoalarmy i imobilizéry a pagery i značení skel a centrální zamykání.

10ASS - Luboš Čermák

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 633/318, Ústí nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma Auto Security System se zabývá elektronickým a mechanickým zabezpečením vozidel, montáží audio, video Hi-fi techniky a opravami elektro instalací vozidel. Působí na trhu přes 15 let a za tuto dobu zabezpečila a opravila již několik tisíc vozidel. Firma zabezpečuje zejména osobní vozidla, ale…


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava centrálního zamykání v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kvalitních specialistů, kteří se věnují opravám centrálního zamykání.

Tyto služby jsou velmi důležité, protože nefunkční zámek může způsobit mnoho problémů. Například může dojít k odcizení vozidla, nebo k tomu, že se zámek zasekne a neotevře se. Proto je důležité včas vyhledat odborníka na servis a opravu.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti s opravami centrálního zamykání. Tyto služby jsou poskytovány za velmi přijatelné ceny a většinou jsou k dispozici i mimo pracovní dobu.

Pokud tedy potřebujete opravit centrální zamykání vašeho vozidla, neváhejte kontaktovat odborníky v oblasti Střední a Severní Čechy. Ti vám pomohou s opravou a zajistí, aby vaše vozidlo bylo opět plně funkční.