Servis, oprava eternitových střech – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je bohatá na domy s eternitovými střechami, které vyžadují pravidelnou údržbu a opravy. Proto je zde velká poptávka po kvalitním servisu a opravách těchto střech.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ALEKOSTAV KOLÍN spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Za Dvorem 120, Kolín - Štítary Bezdlužná

Klempířské, tesařské, pokrývačské práce. Střechy na klíč. Opravy, rekonstrukce. Kompletní dodávky, montáže střech. Prodej střešních krytin, materiálů. Ekologická likvidace eternitu i zdarma.

2Polena Luděk

Nabízíme opravy a rekonstrukce střech. Včetne tesařských, pokrývačských a klempířských prací. Provádíme montáže hromosvodů včetně zpracování revizních zpráv.

3Mik Štefan

Kompletní dodávky střech všech dostupných materiálů. Nabízíme opravy eternitových střech, vazby z CNC strojů a klempířské práce.

4Takáč Evžen

Pokrývačské, klempířské, tesařské a zednických práce s maltou. Opravy starých a eternitových střech.

5Slanička František

Specializujeme se na pokrývačské práce, montáže střešních oken, opravy komínů i rekonstrukce střech. Pokládám krytiny pálené, betonové, eternit, šindel a lepenky.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava eternitových střech v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Spolehlivý servis se specializací na eternitové střechy v oblasti Střední a Severní Čechy je klíčovým faktorem pro udržení kvality a bezpečnosti vašeho domova. Profesionální opravy eternitových střech v oblasti Střední a Severní Čechy jsou prováděny zkušenými odborníky, kteří vám zajistí kvalitní a rychlou službu. Nechte svou střechu v péči těch nejlepších a užijte si bezpečný a spolehlivý domov.