Servis, oprava postřikovačů – Střední a Severní Čechy

Postřikovače jsou důležitým nástrojem pro zemědělce a majitele zahrad. Pokud hledáte kvalitní servis a opravu postřikovačů v oblasti Střední a Severní Čechy, máte štěstí.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1KASCH Technik s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vinařská 1015/4, Ústí nad Labem Bezdlužná Ověřená

Jsme autorizovaným prodejcem dánské čisticí techniky Nilfisk. Nabízíme vám širokou škálu čisticích přístrojů – tlakové mycí stroje (WAP), podlahové mycí a zametací stroje, vysavače. U nás zakoupíte i úklidovou chemii, úklidové pomůcky, sorbenty, autokosmetiku a zahradní techniku.

2VOBOSYSTÉM s.r.o.2 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(28)
Chmeliště 20, Vavřinec Bezdlužná Ověřená

Prodej a servis zemědělských strojů. Zemědělské a komunální služby. Půjčovna zemědělských a komunálních strojů, prodej náhradních dílů, disky na zahraniční a tuzemské stroje, kultivační kola, pneumatiky od malých rozměrů až po velkorozměrové pneumatiky. Bazar komunálních a zemědělských strojů.…

3AGROZETCENTRUM KOLÍN s.r.o.

Palackého 63, Velim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej kolových traktorů, náhradní díly na traktory Zetor. Prodej zemědělských strojů tuzemské a zahraniční výroby. Prodej malé zemědělské a zahradní mechanizace. Pozáruční opravy traktorů Zetor a ostatních.

4STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(39)
Smetanova 479, Uhlířské Janovice Bezdlužná

Obrábění na CNC soustruzích COLCHESTER a IKS, CNC obráběcích centrech HAAS a COLCHESTER, klasické obrábění, protahování drážek, ohýbání trubek do průměru 110 mm, lisování do 100 t, dělení materiálu na CNC pásových pilách, CNC tvarové dělení plechů laserem, plamenem a plazmou, barvení práškem.…

5Dobiáš Jaroslav - pneuservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(212)
Miskovice 7, Miskovice Bezdlužná

Nabízíme prodej a servis pneumatik, disků a duší pro motocykly na osobní a nákladní automobily i zemědělské a speciální stroje. Opravujeme průrazy pneumatik.

6PEKASS a.s.6 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Armádní 625, Milovice-Mladá Bezdlužná

Zemědělská, komunální, silniční technika a bazarové stroje. Zajišťujeme také kompletní servis na traktory, kombajny, pluhy, postřikovače, podmítače, sedačky, GPS, malotraktory, mulčovače, štěpkovače, příkopová ramena, sněhové radlice a sněhové řetězy.

7Fomex Team, spol. s.r.o.

Sojovice 215, Sojovice
Dnes už má zavřeno

Prodáváme a servisujeme traktory Massey, obilní kombajny Ferguson, stroje na pícniny Kuhn Center, postřikovače, přívěsy a návěsy Wielton, Sprofit. Náš prodej je také zaměřen na pluhy, kombinátory, kompaktory, podmítače radličkové a diskové, kypřiče, stroje na česnek ERME, válce Cambridge, secí…

8RECTA s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Na Podolí 157, Načeradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se nákladní silniční dopravou, vnitrostátní i mezinárodní kamionovu přepravou. Dále zajišťujeme zemní a výkopové práce, prodej stavebního materiálu, písku, cementu, drtí, zemědělské služby. Výstavba polních cest a sportovních hřišť.

9Ládek Roman - Prodej a servis zemědělských strojů

Nabízíme prodej zemědělských strojů. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis, disponujeme i mobilním servisem. Provádíme technickou údržbu, seřizování a opravy traktorů, samojízdných strojů a mechanizačních prostředků. Prodej olejů a maziv, kompletní servis olejů a maziv pro osobní a nákladní…

10Penax - Petr Sýba s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Kladruby 11, Kladruby Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme prodej náhradních dílů WABLO, HALDEX, PROVIA, KNORR-BREMSE a kompletní WABCOWÜRTH diagnostiku. Zajišťujeme realizaci přestaveb systémů, dodatečnou montáž systémů ABS/EBS a potřebné dokumentace. Součástí našich služeb je zaškolení pracovníků a péče o servisní střediska.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava postřikovačů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V této oblasti najdete mnoho zkušených odborníků, kteří vám pomohou s jakýmkoli problémem s vaším postřikovačem.

Tyto odborníci mají dlouholeté zkušenosti s opravou a údržbou postřikovačů různých značek a modelů. Jsou vybaveni nejmodernějšími nástroji a technologiemi, aby mohli poskytnout nejlepší služby svým zákazníkům.

Pokud máte problém s vaším postřikovačem, neváhejte kontaktovat tyto odborníky. Jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby vám poskytli rychlou a spolehlivou službu. Navíc nabízejí konkurenceschopné ceny, takže si můžete být jisti, že dostanete nejlepší hodnotu za své peníze.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho specializovaných servisů a opraváren postřikovačů. Tyto odborníci jsou schopni vyřešit jakýkoli problém s vaším postřikovačem, ať už se jedná o drobnou opravu nebo kompletní renovaci. Navíc vám mohou poskytnout užitečné rady a tipy, jak udržet váš postřikovač v dobrém stavu.

Využijte služeb těchto odborníků a ujistěte se, že váš postřikovač bude vždy v perfektním stavu. Kontaktujte je dnes a získejte nejlepší servis a opravu postřikovačů v oblasti Střední a Severní Čechy.