Servis, oprava servořízení – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Klimacar, s.r.o. (Praha)2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(23)
Jateční 628, Zlín Bezdlužná

Klimacar, s.r.o. Zlín provádí opravy a montáže klimatizace do auta, transportního chlazení, servo řízení, servo čerpadel, nezávislého topení, motorů a převodovek.

2CZ. TECH Čelákovice, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Stankovského 1200/46, Čelákovice Bezdlužná

Výroba, modernizace a opravy CNC obráběcích strojů, projektování strojních a elektrických zařízení, obchodní činnost, obchodní zastoupení firmy EMAG - svislé soustruhy. Dále nabízíme automatické výrobní linky, CNC frézovací stroje, CNC soustruhy, robotizovaná pracoviště. Výroba, nákup a…

3AUMA Servopohony spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(27)
Boleslavská 1467, Brandýs nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Výhradní zastoupení AUMA Group v České republice nabízí: elektrické servopohony a převodovky od německých výrobců AUMA, SIPOS, DREHMO a Haselhofer, profesionální technickou podporu lokálního trhu, interaktivní školení v sídle společnosti, montáže a seřízení produktů dle specifických požadavků…

4SEW-EURODRIVE CZ s.r.o.5 poboček

Nabízíme převodové motory, standardní i speciální průmyslové převodovky, elektromotory, frekvenční měniče, servoměniče, servotechniku, aplikační software, vizualizaci technologických procesů, uvádění aplikací do provozu i nonstop servis.

5CHARVÁT AXL, a.s.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
3. května 800, Semily
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

V současné době zajišťujeme vývoj, konstrukci a výrobu letecké techniky. Specializujeme se na hydraulické válce a agregáty, kde se stáváme velmi významnými výrobci v tomto oboru.

6J.S. MOTORS

Letná 801, Kostelec nad Labem
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Opravujeme osobní vozidla všech továrních značek. Připravujeme vozidla na pravidelnou prohlídku STK a prohlídku po té realizujeme.

7AUTO Kořánek

Olbrachtova 1286, Neratovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz autoservisu a pneuservisu. Prodej náhradních dílů a zajištění přípravy na STK, odtahu vozidel a servisních prohlídek.

8Jiříček Jaroslav- J-L AUTOSERVIS

Prodej elektrohydraulických servočerpadel KOYO a TRW,čerpadla jsou po kompletním repasu a každé je maximálně otestované na zkušební stolici která simuluje chod automobilu,na každé servo se vztahuje roční záruka.

9TECH-IT, s.r.o.

Provádíme a nabízíme opravy a dodávky a servis servomotorů a dále máme nabídka diagnostiky resolverů a encoderů a SW nastavení.

10Pauer Jaroslav

Opravy a servis hydraulických servořízení.


Firmy v dalších lokalitách


Servis, oprava servořízení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Servis, oprava servořízení najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.