Servis osobních aut, vozů Mini – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Viva Rent s.r.o. - EuroAUTA autopůjčovna osobních a dodávkových vozidel,…

Společnost Viva Rent s.r.o. provozuje autoservis a autopůjčovnu osobních, užitkových vozů a mikrobusů 8+1. Počet km není omezen. Pro dlouhodobý pronájem taxa dle dohody, možnost výběru vozidla. Půjčování vozidel za přijatelné ceny s individuálním přístupem k zákazníkovi. Přistavení vozidel po Praze…

2Autoservis LPG-ZEIDLER

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Třebízského 210 , Roudnice nad Labem

Nabízíme servis osobních, užitkových vozů a přestavby vozů na LPG, NCG a E85. Naše společnost klade velký důraz na spokojenost svých klientů, kterým nabízí nadstandardní služby, avšak za standardní ceny.

3AUTOMH - Knobloch s.r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(8)
Krátká 1472 , Mnichovo Hradiště
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Naše služby se zaměřují na prodej, servis a opravy automobilů a opravy karoserií. Nabízíme také pronájem osobních i užitkových automobilů. Půjčovna dodávek a minibusů.

4CAR CENTRUM PRAHA s.r.o.

2.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Vídeňská 361/99, Praha 4 -Kunratice Bezdlužná

V nabídce máme širokou škálu užitkových vozidel do 3,5 tuny a mikrobusů, které vám umožní vyřešit problém s přepravou osob, zboží, věcí nebo nábytku a to na celém území České republiky a Europy.


Firmy v dalších lokalitách


Servis osobních aut, vozů Mini v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Servis osobních aut, vozů Mini najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.