Servisní péče o vozy – Střední a Severní Čechy

Servisní péče o vozy je klíčovým faktorem pro udržení vašeho vozidla v dobrém stavu. V oblasti Střední a Severní Čechy existuje mnoho kvalitních servisů, které se specializují na poskytování této péče.

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1KOBOLKA MARTIN - AUTOSERVIS

5.0
★★★★★
★★★★★
(22)
Nebovidy 6, Nebovidy
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Komplexní péče o váš vůz! Servisujeme vozy koncernu VW, Peugeot, Citroen, Fiat, Ford, Opel, Alfa a ostatní. Příprava a zajištění STK.

2K. UHLÍŘ-AUTOSERVIS A MYCÍ CENTRUM

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Zálužská 118, Čelákovice Bezdlužná

K. UHLÍŘ s.r.o.: komplexní péče o Vaše AUTO - myčka pro osobní i nákladní vozy (TIR – BUS), čištění interiérů vozidel, autoservis (mechanické, autodiagnostika, klimatizace, tažné zařízení) a pneuservis.

3Auto Houser - autoservis, pneuservis Praha západ1 pobočka

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přílepská 1707, Roztoky
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis Auto Houser je špičkově vybavené pracoviště pro pravidelný servis i opravy vozidel všech značek. Všichni naši mechanici prošli mnoha školeními. Vzhledem ke kapacitě servisu jsme schopni provést i velké opravy v krátkých termínech - a to kvalitně a cenově výhodně. Kompletní…

4Podskalský Martin - MP SERVIS

Provádíme opravy vozidel - – servis pro vozy všech značek pod jednou střechou! Veškeré služby kolem oprav automobilů a péče o ně. Dále pak služby penuservisu, přezouvání vozidel. Zajišťujeme i STK.

5NP AUTO s.r.o.

Prodej a výkup ojetých vozů převážně značek Audi, BMW, Mercedes-Benz, Škoda a VW s osvědčením Cebia REPORT na námi prodávané vozy.Dále zajišťujeme leasing a pojištění i kompletní péče o vůz technologií Sonax.

6Penax - Petr Sýba s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Kladruby 11, Kladruby Bezdlužná

Provozujeme a nabízíme prodej náhradních dílů WABLO, HALDEX, PROVIA, KNORR-BREMSE a kompletní WABCOWÜRTH diagnostiku. Zajišťujeme realizaci přestaveb systémů, dodatečnou montáž systémů ABS/EBS a potřebné dokumentace. Součástí našich služeb je zaškolení pracovníků a péče o servisní střediska.

7CHRÁNÍME s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Drážďanská 455/37, Ústí nad Labem Bezdlužná

Společnost je členem Asociace soukromých bezpečnostních služeb České republiky a Hospodářské komory České republiky. Jsou pojištěni na rizika v souvislosti s podnikatelskými činnostmi uvedenými ve výpisu z obchodního rejstříku. Uděláme vše co je v našich silách, abychom uspokojili Vaše představy a…

8CHEMCAR s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Smolnice 5, Smolnice Bezdlužná

Provádíme a nabízíme prodej autochemie Značky1-Z. Naše vývojové oddělení trvale provádí za použití nejnovějších výzkumných metod zlepšování výrobků a vývoj výrobků nových. Naše znčkové výrobky se vyrábějí podle vyvinutých receptur z vybraných surovin a za použití nejmodernější technologie. Naše…

9MAXX služby.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Španielova 1279/30, Praha 6-Řepy Bezdlužná

Provádíme úklidy domácnost,skladů a kanceláří i panelových a rodinných domů včetně mytí oken a výloh. Dále nabízíme čištění koberců a čalounění či zprostředkování hospodyní krátko i dlouhodobě. Poskytujeme širokou škálu služeb, například žehlení a mandlování, hlídání domácích zvířat a dětí,…

10Electra company1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přátelství 708/10, Praha 22-Uhříněves
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Velkoobchodní prodej žárovek Philips a Hella, autopříslušenství, drobných spotřebičů a elektroniky či baterií. Nabídka denního svícení, žárovek pro motocykly, osobní i nákladní vozy, stojanů, stěračů a DVD přehrávačů. Najdete u nás péči o tělo a dítě, adaptéry, svítilny, sluchátka a další.


Firmy v dalších lokalitách


Servisní péče o vozy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tyto servisy nabízejí širokou škálu služeb, včetně pravidelné údržby, oprav a výměny dílů.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho zkušených mechaniků, kteří se vyznají v různých typech vozidel. Tyto servisy používají nejmodernější technologie a nástroje, aby zajistily, že vaše vozidlo bude vždy v perfektním stavu. Kromě toho vám tyto servisy nabízejí i různé slevy a akce, které vám mohou ušetřit peníze.

Servisní péče o vozy je důležitá pro každého majitele vozidla. Pokud chcete udržet své vozidlo v dobrém stavu, je důležité pravidelně navštěvovat servis a nechat provádět pravidelnou údržbu. V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho kvalitních servisů, které vám poskytnou nejlepší péči o vaše vozidlo.