Šipky, příslušenství – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1DRAKE BOWLS,s.r.o. - Bowling BAR

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Ruská 946/88, Praha 10 - Vršovice

Provozujeme bowlingový bar, 4 bowlingové dráhy, další společenské hry jako kulečník, fotbálek, šipky, karaoke, jukebox nebo ping pong. Bowlingbar nabízí zajištění soukromých i firemních oslav, rauty, večírky a narozeninové párty. Ceny služeb jsou za přijatelné ceny.

2SQUASH RELAX, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(162)
Žižkova 354, Nový Bor-Arnultovice
Otevřeno od 15:00
Bezdlužná

Zavedené squash a fitness centrum. Najdete zde saunu, bowling, kulečník, solárium, vířivku, fitbox, alpinning, rehabilitační, lymfatické, reflexní, aromaterapeutické a čokoládové masáže, rašelinové, čokoládové a skořicové zábaly, peelingy a baňkování. Dále je tu k dispozici fotbálek a šipky.

3Vilhelm Roman, Ing.

Prodáváme hrací automaty, kulečníky, stolní fotbálky či šipky.

4Král Václav - Siesta club

Najdete u nás cukrárnu a kavárnu i music bar. Dále solárium a aerobní sál včetně spinningu a vibrační plošiny. Zahrát si také můžete šipky a fotbálek x-box či kulečník.

5BEKOs - sport a hry, a.s.1 pobočka

Poskytujeme služby baru s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, lze využít výherní automaty, kulečník, fotbálek a šipky.

6MPM FOR a.s.

Firma poskytuje pronájem výherních automatů. Provozování kulečníků, stolních fotbálků a šipek.


Firmy v dalších lokalitách


Šipky, příslušenství v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Šipky, příslušenství najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.