Šipky, příslušenství – Střední a Severní Čechy

Šipky jsou oblíbenou zábavou v oblasti Střední a Severní Čechy a příslušenství k nim je nezbytné pro každého hráče. Bez kvalitních šipek a terče není možné hrát a užít si tuto skvělou hru.

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Vilím Milan - Hobysport

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Komenského 1879, Vlašim Bezdlužná

Prodej sportovních potřeb a oblečení. Kamenná prodejna i internetový prodej.

2Grenela Trade s.r.o. - Provoz, pronájem a servis šipkových automatů

Provoz elektronických šipkových terčů, stolních fotbálků a MP3 jukeboxů. Provoz, servis a dlouhodobý, krátkodobý i jednodenní pronájem elektronických šipkových terčů značek Cyberdine, Vofotronix Darts a Novomatic. Pořádáme šipkové turnaje. Jsme členem Unie šipkových organizací a pořádáme šipkové…

3BAFF s.r.o.2 pobočky

Provozujeme restaurace v centru Prahy a ve Vlašimi. Výroba trdelníků, langošů či bramboráčků a provoz městečka Trdelníkov pro malé děti. Provoz sportoviště s občerstvením a barem na koupališti ve Vlašimi. Dále nabízíme cateringové služby, zajišťuje občerstvení na různých trzích, sportovních a…

4BULL DOG'S s.r.o.- Bulldog´s Dart´s Pub

3.8
★★★★★
★★★★★
(389)
Ohradní 1443/24b, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Restaurace s českou kuchyní.

5ATTIA, spol. s r.o. - Bowling Club 19

3.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Ocelářská 1142/17, Praha 9 - Libeň

Bowlingové centrum, 4 bowlingové dráhy, stolní tenis, kulečník, AIR hokej, stolní fotbal, šipky.

6DRAKE BOWLS,s.r.o. - Bowling BAR

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Ruská 946/88, Praha 10 - Vršovice

Provozujeme bowlingový bar, 4 bowlingové dráhy, další společenské hry jako kulečník, fotbálek, šipky, karaoke, jukebox nebo ping pong. Bowlingbar nabízí zajištění soukromých i firemních oslav, rauty, večírky a narozeninové párty. Ceny služeb jsou za přijatelné ceny.

7Michal Fulín- Svět Šipek1 pobočka

2.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Türkova 828/20, Praha 4 - Chodov Bezdlužná

Specializovaný kamenný obchod a eshop na šipky a terče. Dále z naší nabídky můžeme nabídnout stolní fotbaly, kulečníky, houpací sítě, kroket i pétanque. Můžete navštívit naše testovací centrum, kde si můžete před koupí vyzkoušet šipky nebo koloběžky.

8Bowling club & Bar Frýdlant1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(232)
Husova 973, Frýdlant Bezdlužná

Nabízíme dvě bowlingové dráhy, šipky a fotbálek. Vstup je bezbariérový za příznivého počasí je k dispozici zahrádka s možností grilování. Ideální místo pro narozeninové a jiné společenské akce a oslavy. Bezbariérový přístup. Velkoplošné promítání sportovních utkání.

9Dům dětí a mládeže Větrník, Liberec, příspěvková organizace

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Riegrova 1278/16, Liberec I-Staré…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dům dětí a mládeže Větrník je zařízení pro všechny aktivní lidi. Každý rok otvíráme kroužky a pořádáme celou řadu kurzů, seminářů či akcí pro veřejnost a umožňujeme talentovaným lidem zúčastnit se soutěží, na léto připravujeme příměstské, pobytové i putovní tábory. Dále nabídka Turistické ubytovny…

10SPORTLIFE CENTRUM s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(16)
Lesní 1302/12, Rumburk 1 Bezdlužná

Nabízíme možnost využít tenisové, squashové, volejbalové i antukové kurty pro nohejbal, bowlingové dráhy, ping-pong, šipky a fitness centrum. Pro naše hosty je připravena také výřivka Whisrpool s masážním efektem, sauna, v areálu se nachází také bazén.


Firmy v dalších lokalitách


Šipky, příslušenství v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V nabídce najdete široký výběr šipek různých značek a typů, které splní požadavky každého hráče. Kromě šipek nabízíme také terče, šipkové kruhy a další příslušenství, které zlepší vaše hraní a zvýší zábavu. Vyberte si u nás to nejlepší příslušenství pro šipky a užijte si tuto skvělou hru naplno!